فوتبال ایران / شناسه خبر: 81377 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 23:14
|
هیچ چیز این بازی نرمال نبود

برانکو :به حریف بابت یک امتیازی که گرفته تبریک می گویم

برانکو ایوانکوویچ بعد از بازی در کنفرانس خبری گفت: «در دمای بالای 50 درجه نمی‌شود انتظار بازی باکیفیت داشت. هوا به شدت گرم بود و قطعاً در آبادان هم با همین شرایط باید بازی کنیم.»

ایران ورزشی آنلاین / برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: « حرفی در مورد بازی ندارم چون بازی اصلاً نرمال نبود، حالا اگر شما پرسشی دارید مطرح کنید. به نظر من بازی نکته فنی نداشت که بخواهم در مورد آن صحبت کنم.» برانکو در ادامه انتقادات خود از بازی ادامه داد: «ما در نیمه اول دفاع راست نداشتیم و در نیمه دوم دفاع چپ! داور 10 بار بازی را به خاطر سنگ و ترقه متوقف کرد، اما فقط چهار دقیقه وقت اضافه اعلام شد؛ این واقعاً جای تعجب دارد.»

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به این پرسش که «آیا شما روی نیمکت عصبی بودید یا نه، چرا که بارها به بازیکنان اعتراض کردید؟»، گفت: «من عصبی نبودم. ما برای برد به اینجا آمده بودیم. هدفم از حضور کنار خط صحبت با بازیکنان درمورد تاکتیک های تیم بود. سعی می‌کردم به آنها انگیزه و روحیه هم بدهم.»

وی در پاسخ به این موضوع که «به نظرتان بازی کیفیت لازم را داشت یا خیر؟»، گفن: «در هوای بالای 50 درجه نمی‌شود انتظار بازی با کیفیت داشت. قطعاً در آبادان هم ما با همین شرایط به میدان خواهیم رفت. به‌هرحال این منطقه از کشور در این فصل هوای بسیار گرمی دارد و کاری از دست ما بر نمی‌آید. این شرایط برای تیم‌هایی که هجومی بازی می‌کنند و برای برد به میدان می‌روند مانعی بزرگ برای رسیدن به هدف‌شان است. برعکس برای تیمی که دنبال نباختن است، شرایط بهتر است و راحت‌تر دفاع می‌کند.»

برانکو در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگار اهوازی مبنی بر اینکه تیم استقلال خوزستان را چگونه دیدید، توضیح داد: «من فقط درباره تیم خودم صحبت می‌کنم. فقط می‌توانم به حریف بابت یک امتیازی که کسب کرد تبریک بگویم و برای آنها آرزوی موفقیت کنم.»

در پایان خبرنگار دیگری درمورد تأثیرگذاری جو ورزشگاه بر کیفیت بازی پرسید که برانکو با عصبانیت گفت: «شما بهتر از من همه چیز را می‌دانید. دیدید که هیچ چیز نرمال نبود!»

captcha
تازه ها
بیشتر