فوتبال ایران / شناسه خبر: 81371 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 21:21
|
توجیه سنگ پرانی با ماجرای تلافی

متاسفیم آقای نریموسی!

او بارها سعی داشت سنگ پرانی و جنجال هواداران تیم میزبان را به اتفاقات بازی هفته قبل پرسپولیس - فولاد ربط دهد و به طور غیر مستقیم بگوید اتفاقات امشب ورزشگاه غدیر به تلافی آن اتفاقات رخ می دهد.

ایران ورزشی آنلاین /بازی استقلال خوزستان - پرسپولیس در  نیمه نخست تحت تاثیر اتفاقات روی سکوها زشت تر از آن چیزی بود که در قاب تلویزیون می دیدیم.

این مسابقه قبل از شروع و در حین بازی چند بار متوقف شد و اتفاقات عجیبی روی سکوها افتاد. در این میان نریموسی گزارشگر باسابقه مرکز خوزستان که در تمام این سال ها گزارش های بیطرفانه ای داشته و موضع گیری های تعصبی نداشت شگفت زده مان کرد.  این گزارشگر خوزستانی بارها سعی داشت سنگ پرانی  و جنجال هواداران تیم میزبان را به اتفاقات بازی هفته قبل پرسپولیس - فولاد ربط دهد و به طور غیر مستقیم بگوید اتفاقات امشب ورزشگاه غدیر به تلافی آن اتفاقات رخ می دهد.

نریموسی که همیشه به گزارش های بیطرفانه مشهور بوده و برخلاف بسیاری از گزارشگران شهرستانی تلویزیون مراکز استان ها تیم خودشان را ایرانی و تیم حریف را غیر خودی نمی پندارد سعی داشت بگوید اگر در ورزشگاه آزادی آن اتفاقات نمی افتاد الان هواداران استقلال خوزستان بازی را به جنجال نمی کشیدند.

فقط می توانیم برای آقای نریموسی ابراز تاسف کنیم چرا که درگیری های هفته قبل بسیار جزئی تر از اتفاقات امشب ورزشگاه غدیر بود ضمن اینکه آن درگیری ها بین هواداران دو تیم پرسپولیس و فولاد رخ داد و بازی را به جنجال نکشید. در واقع هواداران پرسپولیس نه سنگی به سوی بازیکنان و اعضای تیم فولاد پرتاب کردند نه باعث توقف مسابقه شدند؛ ضمن اینکه اگر اتفاق زشتی در یک مسابقه و ورزشگاه رخ می دهد نباید به شکل زشت تر تکرار شود. بدتر اینکه این اتفاق را نمی توان با هیچ بهانه ای توجیه کرد اما گزارشگر خوزستانی درصدد توجیه این اتفاقات بود. هر چند این اولین بار نیست در ورزشگاه های اهواز اتفاقات تلخی رخ می دهد و ظاهرا آخرین بارش هم نخواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر