فوتبال ایران / شناسه خبر: 81344 / تاریخ انتشار : 1397/5/17 19:19
|

ایران ورزشی آنلاین /فیروز کریمی پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت می گوید:« بازی مقابل سپیدرود یک دیدار غیرقابل پیش‌بینی است. اگر بنا بر روال معمولی بود، می‌توانستیم بازی را راحت‌تر پیش‌بینی کنیم. سپیدرود تیم قابل احترامی است و خوب فوتبال بازی می‌کند اما در آغاز فصل برخی مشکلات برای این تیم ایجاد شد. با این حال ما با همان نگاه تیم سال قبل به این تیم می‌نگریم. من هر دو بازی سپیدرود را دیده‌ام و آنها در این بازی دچار بدشانسی شده‌اند.»

سرمربی تیم گسترش فولاد اشاره ای به تساوی هفته گذشته تیمش مقابل صنعت نفت دارد:« در هفته گذشته در دقایق آخر گل خوردیم در صورتی که اصلا استحقاق دریافت آن گل را نداشتیم. ما تلاش خود را می‌کنیم اما نتیجه دست خداست، امیدوارم این بدشانسی از تیم ما رخت ببندد و در پایان مسابقه به آنچه که استحقاق آن را داریم برسیم.»

او در مورد هواداران سپیدرود و اتفاقاتی که در هفته گذشته برای این رخ داد، معتقداست:« تیمی عاقبت به خیر می‌شود که هوادارانش زیاد باشد نه تماشاگران آن تیم. هواداران مانند اهالی یک خانواده هستند؛ اگر فرزند من روز خوبی نداشته باشد و در یک امتحان ناکام بماند او را از خانه بیرون نمی‌کنم بلکه تلاش می‌کنم مشکلات او را برطرف کنم تا چنین مسئله‌ای برای امتحان بعدی او ایجاد نشود. من در رشت و انزلی کار کرده‌ام این دو شهر نسبت به سایر شهرهای شمالی سابقه بیشتری دارند. هواداران گیلانی هواداران معروفی هستند. در داماش گیلان و ملوان قسمت عمده توفیقات خود را مدیون هوادارانمان هستیم و آنجا بحث هوادار در میان بود نه تماشاگر. هوادار و طرفدار تیم در روزهای بد یاور تیم است و در روزهای خوب تیم مورد علاقه‌اش را همراهی می‌کند. او همان قدر در توفیقات تیم شریک است که در ناکامی‌های تیم هم می‌تواند تأثیرگذار باشد. بین تیم‌های پرطرفدار و کم‌طرفدار در خروج از مشکلات تفاوت وجود دارد. در روزهای بد یک تیم کم هوادار این تیم حتی در زمین خودش هم مشکل دارد اما طرفداران یک تیم پرهوادار تیم را از رکود خارج می‌کنند.»

کریمی حرفهای در باره بازی سپیدرود و سپاهان در هفته گذشته دارد:« من دیدار سپیدرود مقابل سپاهان را تماشا کردم و فکر می‌کنم سپیدرود استحقاق خوردن آن گلها را نداشت. در سه گلی که این تیم دریافت کرد شانس دخیل بود و یک گل سپاهان هم آفساید بود؛ البته نمی‌خواهم پیروزی سپاهان را کمرنگ جلوه دهم چون سپاهان تیم قابل احترامی است و مربی خوبی در اختیار دارد. همین سپیدرود در پایان نیم فصل سال گذشته جزو تیم‌های سقوط کننده بود اما در انتهای فصل با سرافرازی و استحقاق کامل در لیگ برتر ماندنی شد. تیم ما هم در ابتدای فصل گذشته در انتهای جدول حضور داشت اما همه ما، باشگاه، رسانه و مدیران استانی دست به دست هم دادیم تا تیم از آن شرایط خارج شود و به رتبه تک‌رقمی دست یافتیم. این زیبایی فوتبال است.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر