ورزش جهان / شناسه خبر: 81331 / تاریخ انتشار : 1397/5/17 16:46
|
پسر بد می خواهد تا 60 سالگی بماند

کاسانو: 110 درصد آماده ام!

پسر بد فوتبال ایتالیا هوس بازگشت به میادین به سرش زده و می خواهد تا 60 سالگی در فوتبال بماند!

ایران ورزشی آنلاین / بعد از گذشت چند سال دوری از مستطیل سبز، آنتونیو کاسانو دوباره هوای بازگشت به میادین به سرش زده و می خواهد پا به توپ شود. آخرین حضور او در میادین به تجربه ناموفق هلاس ورونا باز می گردد اما او دوباره قصد پا به توپ شدن دارد. کاسانو تا به حال چند بار از فوتبال به شکل رسمی خداحافظی کرده اما مهاجم سابق تیم هایی چون رم، میلان و اینتر معتقد است هنوز هم می تواند در سری A درخشان ظاهر شود زیرا حالا مانند گذشته ستاره های زیادی در این لیگ بازی نمی کنند.

کاسانو گفت: به یاد دارم ماتیاس آلمیدا هافبک سابق لاتزیو و پارما 2 سال بازی نکرد و بعد از آن در لیگ فیزیکی آرژانتین برای ریورپلاته به میدان رفت. اگر فرصت بازی کردن پیدا کنم تفاوت ها را رقم می زنم؛ من 110 درصد آماده هستم و می توانم تا 60 سالگی بازی کنم.

وی درباره مقصد آتی اش گفت: علاقمندم در تیمی در نزدیکی جنوا مانند لاتزیو، کالیاری، امپولی، ساسولو و یا دیگر تیم های این حوالی بازی کنم زیرا باید نزدیک خانواده ام باشم. زمانی که من در اواخر دهه 90 فوتبالم را شروع کردم ستاره های بزگی در سری A حضور داشتند و در خاطر دارم فیورنتینا ستاره هایی چون ادموندو، گابریل باتیستوتا و روی کاستا فقط به مقام ششم رسید اما من امروز به جز کریستیانو رونالدو، گونسالو ایگواین و میرالم پیانیچ، ستاره های بزرگ دیگری در سری A نمی بینم پس من هنوز می توانم تفاوت ساز باشم.

12

اخبار مرتبط
captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر