ورزش جهان / شناسه خبر: 81328 / تاریخ انتشار : 1397/5/17 16:34
|
تنیسوری که فرزندش را به ورزش ترجیح می دهد

سرنا ویلیامز: احساس می کنم مادر خوبی نبوده ام

سرنا ویلیامز به دلیل فرزندش از مسابقات تنیس راجرز کاپ انصراف داد.

ایران ورزشی آنلاین / مادر بودن همیشه حس متفاوتی است حتی اگر ورزشکار حرفه ای باشید. ورزشکارانی که معمولا پس از مادر شدن دچار یک احساس دوگانه می شوند و بازگشت آنها به عرصه حرفه ای دشوار و گاه غیرممکن می شود. سرنا ویلیامز تنیسور مطرح بانوان جهان یکی از روزشکاران حرفه ایست که حالا این شرایط را از نزدیک لمس کرده واز همین رو از مسابقات راجرز کاپ به دلایل شخصی انصراف داد. دارنده 23 دوره قهرمانی گرنداسلم با 36 سال سن از سپتامبر سال 2017 بعد از به دنیا آمدن فرزندش به میادین بازگشت. سرنا در ماه جولای به فینال ویمبلدون رسید اما هفته گذشته شکست سنگینی را در طول تاریخ بازیگری‌اش متحمل شد.

ویلیامز در این باره اظهار داشت: هفته گذشته برای من آسان نبود. از طرفی من بسیار کج‌خلق بودم و احساس می‌کردم مادر خوبی نبوده‌ام.

وی درباره دلایل روحیه خود گفت: چندین مقاله خواندم که چنین احساساتی پس از زایمان می‌تواند تا سه سال ادامه یابد. من دوست دارم بهترین ارتباطات را داشته باشم. درباره چیزهای مختلف با مادرم، خواهرم و دوستانم صحبت کنم. آنها به من این اجازه را می‌دهند که احساس کنم فرد نرمالی هستم.

ویلیامز اعتراف کرد که دلیل اصلی کناره گیری اش راجرز کاپ فرزندش بوده: کاملا طبیعی است که احساس کنم برای کودکم به اندازه کافی کار نمی‌کنم. بسیاری از شما که مادر هستید ممکن است چنین احساسی را داشته باشید به همین دلیل می‌خواهم بگویم اگر شما روز و هفته سختی دارید، منم هم داشته‌ام.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر