فوتبال ایران / شناسه خبر: 81304 / تاریخ انتشار : 1397/5/17 13:26
|

استقلال خوزستان – پرسپولیس/ آتشبازی در جهنم

نه بازی با تیم نه چندان قدرتمند استقلال خوزستان برای پرسپولیسی‌ها آسان است و نه بازی در آتشباران اهواز که هرگز میزبان خوبی برای تیم برانکو نبوده.

ایران ورزشی آنلاین /

استقلال خوزستان – پرسپولیس

پنجشنبه 18/5/97، هفته سوم از هجدهمین ‏دوره لیگ برتر، ساعت 20:30، ورزشگاه غدیر اهواز

داور: وحید کاظمی

کمک‌ها: علیرضا ایلدورم، علی‌اکبر نوری

نگاه فنی

پرسپولیس اگر می‌خواهد برای پنجاه و چهارمین هفته متوالی صدرنشین لیگ برتر بماند باید از استقلال خوزستان سه امتیاز بگیرد. آنهم در مسابقه‌ای که در گرمای اهواز برگزار می‌شود و شاگردان برانکو باید با این حریف داغ هم مقابله کنند. آبی‌ها در دو هفته اخیر تنها یک امتیاز گرفته‌اند و شکست‌شان شاید آسان به نظر برسد اما بازی کردن در اهواز هیچوقت برای پرسپولیس راحت نبوده و حتی این پرسپولیسی هم که با 6 امتیاز از دو بازی در صدر جدول جا خوش کرده، نمی‌تواند از پیروزی‌اش مطمئن باشد. قرمزها باید بدانند که بازیکنان استقلال خوزستان انگیزه مضاعفی برای اثبات توانایی‌هایشان در این بازی دارند و البته برانکو هم نشان داده که به آسانی به کسی امتیاز نمی‌دهد. امتیازهایی که برای تکراری دو قهرمانی گذشته‌اش به آنها نیازمند است و باید ببینیم برای تصاحب سومین سه امتیاز، کدام بازیکنان را انتخاب خواهد کرد.

چهره ویژه؛ ایمان مبعلی (23)

همه‌ی امید اهوازی‌ها به مبعلی است. بازیکنی که بخاطر سبک بازی‌اش مهندس لقب گرفته بود و حالا پرسش این است که آیا می‌تواند تکیه‌گاه خوبی برای تیم نه چندان خطرناک استقلال خوزستان باشد؟ قطعا ایمان مبعلی امید اول آبی‌های اهواز برای مقابله با خط هافبک‌ قدرتمند و مهاجمان پرسپولیس است.  

چهره ویژه؛ سیامک نعمتی (88)

می‌توان اینطور پیش‌بینی کرد که مثل بازی با فولاد، سیامک نعمتی در این بازی هم بیش از علیپور و منشا بدرخشد. او که به زدن گل‌های سه امتیازی عادت دارد، هیچ بعید نیست در این بازی هم که احتمالا شاهد پیروزی اقتصادی قرمزها خواهیم بود، مرد همه‌کاره‌ی تیم برانکو باشد.  

ترکیب احتمالی میزبان

دروازه‌بان: حسین پورحمیدی، مدافعان: مصطفی کیانی، احمد‌آل‌نعمه، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، هافبک‌ها: وحید نامداری، میثم کریمی، ایوب کلانتری، ایمان مبعلی مهاجمان: محمد شریفی، رضا درویشی

ترکیب احتمالی میهمان

دروازه‌بان: بوژیدار رادوشویچ (علیرضا بیرانوند)، مدافعان میانی: سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مدافعان کناری: محمد انصاری، حسین ماهینی، هافبک‌ها: احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، بشار رسن، مهاجم: سیامک نعمتی، علی علیپور

 

2- 380

captcha
تازه ها
بیشتر