ورزش ایران / شناسه خبر: 81303 / تاریخ انتشار : 1397/5/17 10:45
|

آغاز اردو با دعوت از 13 وزنه‌ بردار جانباز‌ و معلول

اردوی تیم ملی وزنه برداری معلولان در حالی پیگیری می شود که مهمترین گزینه این تیم سیامند رحمان است. کسی که حالا همه منتظر رکورد شکنی او در جاکارتا هستند.

ایران ورزشی آنلاین / ششمین اردوی آمادگی تیم ملی و متصل به اعزام به مسابقات آزاد آسیا، اقیانوسیه ژاپن برگزار می شود

ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه ‌برداری جانبازان‌ و معلولین ویژه بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و متصل به اعزام به مسابقات آزاد آسیا – اقیانوسیه ژاپن از یکشنبه ۲۱ مرداد، در تهران آغاز می شود.

نادر مرادی، روح‌اله رستمی، مجید فزرین، سیدحامد صلحی پور، سامان رضی، امیر جعفری، سیدیوسف یوسفی، صمد عباسی، علیرضا ایزدی، علی کبر قریب‌شی، سیامند رحمان، حمزه محمدی و منصور پورمیرزایی، ۱۳ وزنه بردار مدعو به این اردو هستند.

اردوی تیم ملی وزنه برداری معلولان در حالی پیگیری می‌شود که مهمترین گزینه این تیم سیامند رحمان است. کسی که حالا همه منتظر رکورد شکنی او در جاکارتا هستند و شاید مسبقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه بهترین فرصت برای آماده شدن برای این کار مهم باشد.

ملی پوشان تمرینات خود را با نظارت علی اصغر رواسی به عنوان سرمربی و علی محمودی، احمد ملاحسینی، غلامرضا آستارکی به عنوان مربی دنبال می کنند.

این اردو به سرپرستی، احمد شکری تا ۱۳ شهریور، در کمپ تیم های ملی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برپاست و پس از آن تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین، ایران را جهت شرکت در رقابت های آزاد آسیا، اقیانوسیه ژاپن، ترک خواهد کرد.

حمزه محمدی و منصور پورمیرزایی تا پایان اردو جهت آمادگی حضور در رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تمرینات آماده سازی شرکت می کنند ولی در ترکیب اعزامی به ژاپن حضور ندارند.

 

5

captcha
تازه ها
بیشتر