فوتبال ایران / شناسه خبر: 81290 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 19:42
|

ایران ورزشی آنلاین / مدافع اسبق تیم ملی قبل از آغاز فصل جدید لیگ یک از اکسین جدا شد.

تیم اکسین البرز که با انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی قصد دارد لیگ دسته اول را با قدرت آغاز کند، بازیکنان سابق لیگ برتر را جذب کرده است. محمد نصرتی، مدافع اسبق تیم ملی هم از جمله بازیکنانی بود که تمرینات پیش فصل را در سرعین اردبیل و رشت با این تیم پشت سر گذاشت. اما چند روزی است که این بازیکن دیگر در تمرینات اکسین حاضر نمی شود.

نصرتی درباره غیبت خود در تمرینات گفت: من وقتی با مدیران اکسین صحبت کردم، عزم جدی آنها را برای حضور قدرتمند در لیگ یک و صعود به لیگ برتر دیدم. از طرفی خیلی دوست داشتم دین خود را به کرج ادا کنم برای همین به اکسین پیوستم. اما متاسفانه اتفاقاتی در این مدت افتاد که ترجیح دادم دیگر در این تیم نباشم. بهرحال من نیازی در این فوتبال ندارم و خدا را شکر کارنامه‌ام گویای همه چیز است. اما هیچگاه حاضر نیستم شان و منزلت خودم را زیر سوال ببرم. وقتی می بینم عزت نفسم در این فضا خدشه دار می‌شود، ترجیح می‌دهم که دیگر نباشم. امیدوارم که مدیران این تیم مرا درک کنند و از من ناراحت نشوند.»

نصرتی درباره تیم آینده‌اش گفت: «شاید خواست خدا بود که از اکسین جدا شوم چون همین حالا دو پیشنهاد لیگ برتری دارم و شاید در روزهای آینده با یکی از آنها به توافق برسم.»

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر