ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81281 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 18:46
|
اوسین بولت به استرالیا می‌رود

گلوله در سرزمین کانگوروها

بولت برای تمرین به تیم باشگاهی فوتبال در استرالیا می‌پیوندد.

ایران ورزشی آنلاین / اوسین بولت دارنده 8 مدال طلای المپیک یکی از شیفتگان فوتبال است و علاقه خود برای فوتبالیست شدن را هیچگاه مخفی نگاه نداشته. او طرفدار پر و پاقرص منچستر یونایتد است و حتی در زمان سرالکس در تمرینات این تیم حضور یافت. بعد از خداحافظی با ورزش دوومیدانی حالا او تصمیم گرفته تا شانس خود را در فوتبال امتحان کند.

از همین رو بولت برای تمرین به تیم باشگاهی فوتبال در استرالیا می‌پیوندد. دارنده 8 مدال طلای المپیک قرار است با تیم فوتبال سنترال کاوست مارینرز که در لیگ A استرالیاست، تمرین کند. براساس اعلام این باشگاه، بولت قرارداد نامحدود امضا خواهد کرد.

اوسین بولت بعد از خداحافظی از دنیای قهرمانی در رشته دوومیدانی، تمریناتی را با باشگاه‌های بورسیا دورتموند، یک باشگاه در آفریقای جنوبی و نروژ داشته است. این قهرمان دوومیدانی اهل جامائیکا درباره رفتنش به استرالیا، گفت: بسیار خوشحالم که به استرالیا می‌آیم. دوست دارم در اینجا از مدیریت باشگاه به خاطر فرصتی که به من داده، تشکر کنم.

باشگاه سنترال مارینرز در بیانیه ای در این باره اعلام کرد: بولت از این پس در تمرینات حاضر خواهد شد اما هیچ تضمینی برای اینکه با وی در نهایت قرارداد همکاری امضا شود، داده نشده است. بولت در تلاش است تا بتواند در تمرینات شایستگی هایش را به مربی این باشگاه ثابت کند و بالاخر بتواند در یک باشگاه فوتبالی رسما به میدان برود.

12

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر