ورزش جهان / شناسه خبر: 81279 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 18:41
|
شماره یک می دانست اما رفت

نه بوفون به رونالدو

قبل از پیوستن کریستیانو به یوونتوس جان لوئیجی بوفون، اسطوره بیانکونری‌ها تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود.

ایران ورزشی آنلاین / کریستیانو رونالدو خرید بزرگ یوونتوس در فصل جابجایی تابستانی بود که از رئال مادرید راهی این تیم شد. رونالدو بعد از 9 سال حضور در رئال مادرید تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود تا گران‌ترین بازیکن تاریخ رقابت‌های سری A لقب گیرد. اما قبل از پیوستن کریستیانو به یوونتوس جان لوئیجی بوفون، اسطوره بیانکونری‌ها تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود. بدون تردید با حضور رونالدو در کنار بوفون یوونتوس این فصل می توانست یکی از جذابترین تیم های تاریخ باشد اما جی جی تصمیم گرفت تا بعد از قریب به 20 سال حضور در تورین از این باشگاه جدا شود و ماجراجویی هایش در پاریس پی بگیرد. حالا و بعد از گذشت قریب به یک ماه فاش شده که بوفون با وجود اینکه از حضور کریس در بیونکونری آگاه بوده اما تصمیم گرفته که از جمع گورخرها جدا شود.

مدیر برنامه‌های بوفون دست به افشاگری جالبی درباره این بازیکن زد تا جایی که او اعلام کرد بوفون می‌دانست که رونالدو راهی یوونتوس می‌شود، با این حال راهی پاریس شد. مارتینا، مدیر برنامه‌های بوفون، گفت‌: ما می‌دانستیم که رونالدو به یوونتوس می‌آید، با این حال بوفون تصمیم خود را گرفته بود و از تیم جدا شد. بوفون عاشق یوونتوس است و اصلا دوست ندارد که روزی برابر این تیم به میدان برود. این جدایی برای او دردناک بود اما  چاره ای نداشت.

او درباره بازگشت بوفون به یوونتوس، اظهار کرد: نمی دانم؛ شاید این اتفاق رخ دهد. البته فکر نمی‌کنم که پاری ‌سن‌ ژرمن اجازه جدایی را به بوفون بدهد. باید دید که در آینده چه اتفاقی می افتد.

12

captcha
تازه ها
بیشتر