ورزش ایران / شناسه خبر: 81268 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 17:45
|
مدیرکل سابق ورزش قزوین از خودش دفاع کرد

اختلاس نکردم، پاداش دادم، بازداشت نشدم

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با تکذیب بازداشتش به اتهام اختلاس اعلام کرد در سال 95 به کارکنان اداره کل پاداش داده اما حالا صحبت از اختلاس به میان آمده است.

ایران ورزشی آنلاین / مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با تکذیب بازداشتش به اتهام اختلاس اعلام کرد در سال 95 به کارکنان اداره کل پاداش داده اما حالا صحبت از اختلاس به میان آمده است.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین درباره‌ مطرح شدن موضوع بازداشتش به اتهام اختلاس گفت:« سال ۹۵ با هماهنگی معاونت مالی اداره کل مبلغ ۵۰ میلیون تومان به کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین که نزدیک ۳۰ تا ۴۰ نفر بودند، به خاطر زحمات یک ساله‌شان پاداش دادم. این کار را به خاطر افزایش انگیزه کارکنانم و در پاسخ به زحمات‌شان انجام دادم و اسناد تمامی مبالغ واریز شده به حساب‌شان نیز موجود است.»

او درباره انتشار اخبار اختلاس در رسانه ها ادامه داد:« متاسفانه در رسانه‌ها دیدم که به اشتباه از این کار را به عنوان اختلاس یاد کرده‌اند گویی که مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از بیت‌المال را بالا کشیده‌ام. اینکه می‌گویم من این مبلغ را با معاون خودم تقسیم کردم کاملا کذب است و اصلا چنین چیزی نبوده است. طبق قوانینی که وجود دارد این مبلغ ۵۰ میلیون تومان به حساب یکی از هیات‌های استانی واریز و سپس با سند به حساب کارکنان واریز شد. چند ماه پیش وقتی دادستانی من را به خاطر این موضوع فراخواند کل ۵۰ میلیون تومان اهدایی به کارکنانم را از آن‌ها گرفتم و تحویل دادم و شرمنده کارکنانم شدم. متاسفانه در این باره با آبرویم بازی شد.»

12

captcha
تازه ها
بیشتر