ورزش ایران / شناسه خبر: 81265 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 17:30
|
مربی تیم قوی می‌خواهد؛ مدیر عامل پایه‌ها را

اظهار نظر متناقض درباره آینده خاتم اردکان

تیم والیبال اردکان با وجود قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا اما مشکلاتی پیچیده و عجیب دارد که کار این تیم در ادامه را سخت و دشوار می‌کند .

ایران ورزشی آنلاین / در حالی‌که بعد از قهرمانی تیم خاتم اردکان در باشگاه‌های آسیا شایعه شده بود این تیم منحل می شود اما سرمربی این تیم از داشتن یک تیم قوی در جام باشگاه‌های جهان خبر می دهد.  

  تیم خاتم اردکان با غلبه بر نماینده قزاقستان علاوه بر کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال آسیا، سهیمه حضور در جام باشگاه‌های جهان را نیز به دست آورد.

بعد از این قهرمانی حواشی زیادی اطراف این تیم به راه افتاد. برخی از اخبار حاکی از انحلال این تیم بود و حتی مدیر عامل باشگاه که خبر انحلال را تکذیب کرد اما با اینحال اعلام کرد برنامه ریزی این تیم بر روی جوانان متمرکز می شود.

این مسائل در حالی مطرح می شود که عباسعلی میر حسینی سرمربی تیم خاتم اردکان عنوان کرده که برای جام باشگاه‌های جهان نیاز به داشتن یک تم قدرتمند دارد:« کار بسیار سختی را در پیش داریم، چرا که برای حضور در جام باشگاه‌های جهان، به تیم بسیار قدرتمندی نیاز داریم. ما در جام باشگاهای آسیا با اتکا بر تجربه بازیکنان کمکی خود موفق شدیم که قهرمان شویم اما در جام باشگاه‌های جهان شرایط متفاوت است.»

چطور می توان هم این حاشیه‌ها را شنید و هم اینکه وعده توجه به آینده سازی را داد و هم اینکه به فکر حضور قدرتمندانه در باشگاههای جهان بود؟ این شاید یک معادله سخت و دشوار باشد اما این معادله وقتی سخت تر و دشوارتر می شود که برنامه لیگ هم با برنامه جام باشگاه‌های جهان هم تداخل پیدا کند:« به دلیل تداخل رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان با لیگ برتر، خاتم اردکان به مشکل بر می خورد و ما باید تیم را طوری ببندیم که برای حضور در جام باشگاه‌های جهان آماده شویم. در حال حاضر نمی‌توانم صحبتی کنم و پس از بازگشت به یزد و برگزاری جلسه با مسئولان شهر و باشگاه خاتم، در این زمینه تصمیم‌گیری می کند.»

 

4

captcha
تازه ها
بیشتر