ورزش ایران / شناسه خبر: 81254 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 16:51
|

والیبال اردکان، قدم در راه پیکان می‌گذارد

مدیر عامل خاتم اردکان تاکید دارد تا به حال تصمیمی برای انحلال تیم والیبال گرفته نشده است.

ایران ورزشی آنلاین / والیبال اردکان بعد از قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیایی قدم در راه پیکان می گذارد و با اینکه باید برای جام باشگاه‌های جهان آماده شود، می‌خواهد با ورزشکاران بی نام و نشان راهش را ادامه دهد.

قهرمانی نماینده اردکان در جام باشگاه‌های آسیا آنچنان قاطعانه بود که پنج بازیکن این تیم در بین برترین‌های این رقابت‌ها حضور داشتند و حمزه زرینی نیز عنوان ارزشمندترین بازیکن را کسب کرد. همین موفقیت نگاه اهالی والیبال را به سمت این تیم چرخانده اما مسوولان اردکان به جای اینکه از پر و پیمان کردن اندوخته‌شان برای جام باشگاه‌های جهان بگویند، حرف‌هایی می‌زنند که قابل تامل است. این حرف‌ها یک سوال را در پی دارد، آیا قرار است خاتم اردکان منحل شود؟

محسن ملت، مدیرعامل باشگاه خاتم اردکان به این سوال پاسخ می‌دهد و موضوع انحلال را رد می‌کند:« تا به حال تصمیمی برای انحلال گرفته نشده است. برای فصل آینده قصد داریم در والیبال پایه سرمایه‌گذاری کنیم و تاکنون هیچ صحبتی مبنی بر عدم تیم داری انجام نداده‌ایم. اما می‌خواهیم با سرمایه‌گذاری روی والیبال پایه تا چند سال بعد با تیمی بومی و قدرتمند در لیگ برتر حاضر شویم.»

مدیرعامل باشگاه خاتم اردکان درباره اینکه آیا این تیم در جام باشگاه‌های جهان شرکت می‌کند، می‌گوید:« سهمیه کسب شده برای سال آینده است و با برنامه‌ریزی هایی که انجام داده‌ایم قطعا حضور خواهیم داشت.»

او درباره قرارداد با بازیکنان هم می‌گوید:« با بیشتر بازیکنان تسویه کرده‌ایم. پاداش قهرمانی نیز به بازیکنان‌مان داده‌ایم و منتظر هستیم بازیکنان کمکی به ایران بیایند تا با آنها نیز تسویه کنیم.»

4/230

captcha
تازه ها
بیشتر