فوتبال ایران / شناسه خبر: 81239 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 16:01
|
کمیته تحقیق و تفحص شش ماه زمان می خواهد

اعلام نتیجه تحقیق از سرخابی ها در مجلس

گزارش‌هایی که از مراجع مختلف همچنین گروه‌های مختلف مردم به اعضای این کمیته برسد همراه با سایر گزارش‌هایی که قبلا دریافت کرده اند مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ایران ورزشی آنلاین /بعد از جلسه مثبتی که اعضای کمیته تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با وزیر ورزش داشتند حالا انتظار می رود ظرف مدت شش ماه این کمیته به نتایج روشنی درباره این دو باشگاه و مشکلات شان برسد.

با توجه به اینکه افرادی از سوی کمیته تحقیق و تفحص در هر دو باشگاه مستقر می‌شوند و مسائل مربوط به هر دو باشگاه را در مدت ده سال و دوره های مختلف مدیریتی را برررسی خواهند کرد، اعضای این کمیته امیدوارند در یک فضای آرام ظرف مدت شش ماه ماموریت خود را انجام دهند.

نحوه فعالیت این کمیته اینطور است که گزارش‌هایی که از مراجع مختلف همچنین گروه‌های مختلف مردم به اعضای این کمیته برسد همراه با سایر گزارش‌هایی که قبلا دریافت کرده اند مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در نهایت نتیجه این تحقیق و تفحص هم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.

گفتنی است وزیر ورزش و جوانان گزارش خوبی از اداره دو باشگاه طی یک سال گذشته به ویژه در مساله پرداخت بدهی‌های آنها و دیونی که داشتند ارائه داده و حالا اعضای کمیته تحقیق و تفحص امیدوارند بتواننند این عملکردها را درست ارزیابی و منعکس کنند.

کمیته تحقیق و تفحص امیدوار است مشکلات مالی قبلی پرسپولیس و استقلال هم در طول زمان حل شود و البته شفافیت بیشتری هم در عرصه باشگاه داری رخ دهد تا به اعتماد مردم روز به روز افزوده شود.

 

 

3-220

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر