ورزش ایران / شناسه خبر: 81200 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 14:46
|
سرمربی تیم ملی وزنه برداری:

عسگری خودش انصراف داد چون شانس مدال نداشت!

محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری درخصوص موضوع انصراف مجیدعسگری تاکید دارد، چون عسگری خودش حس کرد شانسی برای رفتن روی سکوی بازی ها ندارد انصراف داد.

ایران ورزشی آنلاین / محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص موضوع انصراف مجید عسگری تاکید دارد، چون عسگری خودش حس کرد شانسی برای رفتن روی سکوی بازی¬ها ندارد انصراف داد. برخواه در خصوص انصراف ملی پوش دسته ۶۹ کیلوگرم کشورمان از حضور دربازی­های آسیایی می گوید:« در چند روز اخیر مطلع شدیم برای شرکت در رقابت‌های وزنه برداری بازی های آسیایی می توانیم نفر هشتم تیم مان را در این پیکارها همراه داشته باشیم. اگرچه زمان را خیلی از دست دادیم، اما هر طور بود مقدمات کار از طریق روابط بین الملل فدراسیون انجام دادیم و در نهایت مجوز اعزام مجید عسگری را گرفتیم.»

برخواه ادامه می دهد:« بعد از اینکه مجوز حضور مجید را در بازی­های گرفتیم، تصمیم داشتیم عسگری را در ترکیب تیم ملی به مسابقات اعزام کنیم. اتفاقا آی دی کارتش برای شرکت در بازیهای آسیایی نیز صادر شد، ولی  در نهایت خود مجید شرایط را به گونه ای می‌بیند که هیچ شانسی برای رفتن روی سکو ندارد. به همین دلیل او خودش تصمیم گرفت از حضور در بازی های آسیایی انصراف دهد.»

5/ 670

captcha
تازه ها
بیشتر