ورزش ایران / شناسه خبر: 81197 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 13:41
|

حضور پررنگ کمیل در کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی

جلسه سالیانه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی با حضور کمیل قاسمی، نماینده ایران در شهر رم کشور ایتالیا برگزار شد.

ایران ورزشی آنلاین / جلسه سالیانه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی با حضور کمیل قاسمی، نماینده ایران در شهر رم کشور ایتالیا برگزار شد. در این جلسه جردن باروفس قهرمان جهان و المپیک از کشور آمریکا،  اودنایو آده کورویه نماینده کشتی زنان از کشور نیجریه و نماینده اتحادیه جهانی کشتی به همراه کمیل قاسمی حضور داشتند.

کمیل قاسمی که با توجه به تغییرات صورت گرفته، با دست پر به این نشست رفته بود، درباره مباحث مطرح شده در این جلسه گفت: « مسائل مختلفی از جمله پیشنهادات ایران در این جلسه مطرح شد. از مهمترین موارد مطرح شده می توان به وزن کشی کشتی گیران در صبح مسابقات و برگزاری مسابقات در دو روز، چگونگی انجام طرح سیستم رنکینگ و رتبه بندی کشتی گیران، وزن های کشتی زنان و برگزاری مسابقات با نام تیم ستارگان و یا کشتی ستاره ها اشاره کرد. پیشنهادهای مطرح شده در این جلسه و همچنین تاریخ برگزاری جلسه بعدی کمیسیون، توسط نماینده اتحادیه جهانی به نناد لالوویچ رئیس این اتحادیه انتقال داده و در مورد آن تصمیم می‌گیرد.»

مواردی مثل وزن کشی در روز مسابقه و برگزاری رقابت‌ها در دو روز، جزو مواردی است که کشتی‌گیران را با مشکلاتی مواجه کرده و به همین خاطر اعضای کمیسیون ورزشکاران در نشست سالیانه خود، روی این موارد تمرکز کردند تا شاید بتوانند راه حلی پیدا کنند. 

 

5/670

captcha
تازه ها
بیشتر