ورزش ایران / شناسه خبر: 81196 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 14:35
|
مربیان کره ای هدایت فنی بانوی پاراکماندار ایران را قبول کردند

نعمتی، در جاکارتا بدون مربی اختصاصی هدف می گیرد

تنها نماینده ریکرو بانوان ایران در بازی‎های آسیایی، برخلاف وعده هایی که به او داده شده بود، بدون مربی اختصاصی، با هدایت مربیان کره ای تیم ملی تیروکمان عازم جاکارتا می شود.

ایران ورزشی آنلاین / تنها نماینده ریکرو بانوان ایران در بازیهای آسیایی، برخلاف وعده هایی که به او داده شده بود، بدون مربی اختصاصی، با هدایت مربیان کره ای تیم ملی تیروکمان عازم جاکارتا می شود. حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی اولین تجربه زهرا نعمتی از این رویداد است. این پاراکماندار کشورمان که مدال طلای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریودوژانیرو را در اختیار دارد در رکوردگیری با دیگر کمانداران ریکرو کشورمان، موفق به کسب تنها سهمیه ریکرو بانوان برای اعزام به بازی های آسیایی شد.

بعد از کسب سهمیه ورودی در بازی­های آسیایی، صحبت هایی مبنی بر اعزام زهرا نعمتی به اندونزی با مربی اختصاصی مطرح بود تا او با توجه به شرایط خاصی که دارد، درجریان مسابقات با مشکلی مواجه نشود. به گفته مدیر تیم های ملی تیروکمان، زهرا نعمتی در جریان بازی های آسیایی زیر نظر «پارک میوک وون» سرمربی کره­ای تیم ملی تیروکمان که مربی ریکرو هم هست به مصاف حریفانش می رود.

4/360

captcha
تازه ها
بیشتر