ورزش ایران / شناسه خبر: 81193 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 14:48
|
ملی پوشان تیروکمان 25 مرداد عازم اندونزی می شوند

هدفگیری درجاکارتا با نیت مدال آوری

تیم ملی تیروکمان ایران در حالی قرار است 25 مردادماه تهران را به مقصد جاکارتا ترک کنند که امید زیادی برای کسب مدال و افتخارآفرینی در این دوره از بازی های دارند.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی تیروکمان ایران در حالی قرار است 25 مردادماه تهران را به مقصد جاکارتا ترک کنند که امید زیادی برای کسب مدال و افتخارآفرینی در این دوره از بازی­های دارند. رقابت های تیروکمان بازی های آسیایی از سی­ام  مردادماه آغاز می شود و تا ۶ شهریورماه در شهر جاکارتای اندونزی ادامه دارد.

ملی ­پوشان کماندار کشورمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان برای شرکت در بازی‌های آسیایی، در شرایطی به این دوره از مسابقات اعزام می شوند که تقریبا شاکله اصلی تیم را اغلب چهره های باتجربه و مدال دار این رشته ورزشی همچون اسماعیل عبادی، مجید قیدی، امیرکاظم پور، زهرا نعمتی، پریسا براتچی، مینو عبادی و...، در هر دو بخش مردان و زنان تشکیل می دهند. برهمین اساس، پیش بینی می شود که کاروان تیروکمان ایران بتواند درجاکارتا نتایج خوبی را رقم بزند.

تیم ملی تیروکمان برای شرکت در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا، ۲۵ مرداد با ۱۳ ورزشکار راهی این رقابت‌ها می‌شود و مسابقات از روز سه‌شنبه ۳۰ مرداد آغاز می‌شود. زهرا نعمتی، صادق اشرفی، میلاد وزیری، امین پیرعلی و عرفان ارژنگی‌پور در ریکرو زنان و مردان و اسماعیل عبادی، مجید قیدی، امیر کاظم‌پور، نیما محبوبی، پریسا براتچی، فرشته قربانی، مینو عابدی و راحله فارسی در کامپوند زنان و مردان نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا را تشکیل می‌دهد. همچنین زمان‌بندی شروع مسابقات و فینال 2 رشته میکس تیمی ریکرو و انفرادی کامپوند درهجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا به شرح زیر است:

سه‌شنبه ۳۰ مرداد، مرحله مقدماتی ریکرو زنان و مردان برگزار می شود و تا روز دوشنبه 5 شهریور هدفگیری کمانداران همچنان ادامه دارد. بعد از آن نیز روز دوشنبه و سه شنبه (5 و6شهریور) قرار است، فینال تیمی ریکرو مردان، زنان و فینال میکس تیم ریکرو و کامپوند همچنین فینال ریکرو زنان، مردان و فینال تیمی کامپوند مردان و زنان برگزار شود.

 

4/360

captcha
تازه ها
بیشتر