ورزش ایران / شناسه خبر: 81191 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 13:12
|

اعلام فهرست رکابزنان اعزامی به جاکارتا با تعلل

فدراسیون دوچرخه سواری که برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ قرار است ۱۴ رکابزن را به این رویداد اعزام کند، در فاصله چند روز مانده به آغاز بازی‌ها، مسافران جاکارتا را اعلام کرد.

ایران ورزشی آنلاین / فدراسیون دوچرخه سواری که برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ قرار است ۱۴ رکابزن را به این رویداد اعزام کند، در فاصله چند روز مانده به آغاز بازی‌ها، مسافران جاکارتا را اعلام کرد. با تصمیم کادر فنی تیم‌های ملی دوچرخه سواری در بخش پیست محمد دانشور، احسان خادمی و علی علی عسگری در سرعت و محمد گنج خانلو، محمد رجبلو و مهدی سهرابی در نیمه استقامت راهی این بازی‌ها می‌شوند.

در بخش جاده نیز آروین گودرزی، میر صمد پورسیدی، سعید صفرزاده  و مهدی سهرابی، در این بازی‌ها شرکت می‌کنند ضمن اینکه ماندانا دهقان نیز نماینده بخش بانوان است.

در بخش کوهستان و در کراس کانتری مردان، فراز شکری و محمد پورشریف، در بازی‌های آسیایی رکاب می‌‌زنند؛ ضمن اینکه فرانک پرتوآذر نیز در این رویداد حضور دارد.  در دانهیل نیز حسین زنجانیان تنها نماینده ایران است.

این تیم همراهانی هم دارد به این ترتیب که خسرو قمری رییس فدراسیون، محسن سلگی مدیر تیم های ملی، محمد ابوحیدری سرمربی تیم ملی سرعت، رسول هاشم کندی سر مربی تیم ملی جاده، پریموش سرمربی تیم ملی کوهستان، حسن صدوقی مربی و مکانیسین کوهستان، محمود حضوری مکانیسین سرعت و استقامت و فرزاد ماسوری نیز به عنوان ماساژور، در کنار تیم ملی هستند. 

 

5/670

captcha
تازه ها
بیشتر