ورزش ایران / شناسه خبر: 81188 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 12:52
|
با مدرک و سند حرفم را ثابت می‌کنم

سپهوند: ثوری انتصاب شد نه انتخاب

بوکسور سابق تیم ملی مدعی است که رئیس فدراسیون انتخاب نشده بلکه برخی او را انتصاب کرده‌اند!

ایران ورزشی آنلاین / مرتضی سپهوند که یکی از منتقدان اصلی رئیس فدراسیون در ماه‌های گذشته بوده، درباره روند انتخاب شدن ثوری گفت:« هیأت بوکس لرستان به ثوری رأی نداد و حالا منحل کردن هیأت کمکی به ایشان نمی‌کند و فقط باعث پسرفت بیشتر این رشته در استان ما خواهد شد.»

او که حالا در بوکس مربی‌گری می‌کند، ادامه داد:« بنده به همراه امید رشید و رضا مهدی‌پور مربیان تیم ملی جوانان بودیم که بعد از 12 سال در آسیا طلا گرفتیم اما اسم من را برای پاداش نداده بود و گفت اسم مربی از ما نخواسته‌اند که بعد معلوم شد نام دو مربی دیگر را برای پاداش ارسال کرده‌اند. به آقای ثوری پیام دادم که همکاری کنید تا حقم را بگیرم اما در جواب پیامک بنده گفت «با ما صادق نبودی و انتقاد کرده‌ای» که این پیامک را دارم، به نظر شما چنین فردی با این تفکرات می‌تواند به بوکس ایران کمک کند!»

سپهوند همچنین گفت:« آقای ثوری برای فدراسیون انتخاب نشد بلکه منصوب شد و حاضرم با سند این موضوع را ثابت کنم. اتاق فکر رئیس فدراسیون برای وی دشمن‌تراشی و چهره‌اش را خراب می‌کنند و با این شرایط، پیشرفت بوکس پیشکش، از اینکه پسرفت نکنیم خیلی هم باید خوشحال باشیم. آقای ثوری! این نیز بگذرد و باز ما می‌مانیم و جامعه بوکس.»

5/670

 

captcha
تازه ها
بیشتر