ورزش ایران / شناسه خبر: 81177 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 12:48
|
دانش افزایی و آموزش آینده سازان در کنار وزنه زدن

تدارک کلاس آنتی دوپینگ برای وزنه‌برداران نوجوان

هیات وزنه برداری تهران با هماهنگی و حمایت فدراسیون وزنه برداری قرار است در حاشیه مسابقات قهرمانی نوجوانان ۱۶و۱۷ سال یک دوره کلاس توجیهی آنتی دوپینگ و آموزش ضمن خدمت مربیان برگزار کند.

ایران ورزشی آنلاین / هیات وزنه برداری تهران با هماهنگی و حمایت فدراسیون وزنه ­برداری قرار است درحاشیه مسابقات قهرمانی نوجوانان ۱۶و۱۷ سال یک دوره کلاس توجیهی آنتی دوپینگ و آموزش ضمن خدمت مربیان برگزار کند. رقابتهای وزنه ­برداری قهرمانی کشور نوجوانان (16 و 17 سال) که حکم مسابقه گزینشی و انتخابی تیم ملی پایه را در این رده سنی دارد، از امروز رسما باحضور تیم های شرکت کننده از سراسرکشور در تهران آغاز می شود. مسئولین برگزاری مسابقات کشوری نوجوانان برخلاف گذشته قرار است برای آینده سازان وزنه­ برداری، همزمان با برگزاری مسابقات در اوزان جدید، برنامه های ویژه دیگری  از جمله کلاس توجیهی آنتی دوپینگ وآموزش مربیان را نیز داشته باشند. 

همچنین همراه با برنامه های علمی و آموزشی طراحی شده، میزبان مسابقات یکسری برنامه های مفرح و کمک آموزشی را نیز برای نوجوانان حاضر در این دوره از مسابقات درنظر گرفتند که طبق برنامه قصد دارند آنرا در حاشیه مسابقات قهرمانی نوجوانان ۱۶و۱۷ سال که طی روزهای ۱۷ تا ۲۰ مردادماه به میزبانی استان تهران برگزار می شود به اجرا درآورند. لازم به ذکر است، دوره  تخصصی کلاس آنتی دوپینگ طبق برنامه زمانبندی شده روز پنجشنبه ۱۸ مردادماه راس ساعت ۸ تا ۱۱ صبح با تدریس خانم دکتر گلشن راز به عنوان مدرس رسمی فدراسیون پزشکی ورزشی ایران و دبیر کمیته پزشکی فدراسیون وزنه­برداری برگزار و اداره شود.

این کلاس برای دانش افزایی شرکت کنندگان (وزنه برداران، مربیان، سرپرستان و داوران) طراحی شده است و آنها می توانند با ارایه آی دی کارت مسابقات قهرمانی کشور در این کلاس شرکت کنند.

5/180

captcha
تازه ها
بیشتر