ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81162 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 19:10
|
اخبار کوتاه از ورزش جهان

از سعدالله‌یف تا کاسانو

دو آزادکار شاخص کشتی جهان در فاصله قریب به دو ماه مانده به مسابقات جهانی برای چندمین مرتبه برای یک دیگر کری خواندند.

ایران ورزشی آنلاین /

تانک علیه بولدوزر

دنیای ستاره ها و رقبا جذاب و هیجان انگیز است. رقبایی که در دنیای ورزش با یکدیگر رقابت می کنند و همین رقابت بدل به کری دوست داشتی میان آنها می شود. عبدالرشید سعدالله‌یف تانک روس و کایل اسنایدربولدوزر آمریکایی دو رقیبی هستند که کری آنها با یکدیگر جذاب است. دو آزادکار شاخص کشتی جهان در فاصله قریب به دو ماه مانده به مسابقات جهانی برای چندمین مرتبه برای یک دیگر کری خواندند تا حساسیت رقابت‌های وزن ۹۷ کیلوگرم مسابقات جهانی بیش از پیش شود.

عبدالرشید سعدالله‌یف دارنده مدال های طلای جهان و المپیک ویکی از برترین کشتی گیران حال حاضر جهان که بدلیل قدرت بالای بدنی و تبحر در شکست حریفان به تانک روس شهرت دارد با انتشار پستی در اینستاگرام خطاب به کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و مهمترین رقیبش در راه کسب مدال طلای جهان نوشت: رقابت با کایل اسنایدر انگیزه زیادی به من می‌دهد. احترام زیادی برای او قائلم؛ حریفی که توجه بسیار زیادی به من دارد و نتایج من را دنبال می‌کند.این برایم بسیار ارزشمند است.

کایل اسنایدر که سال گذشته و در فینال رقابت‌های جهانی پاریس در دیدار فینال در یک کشتی زیبا، سخت و تماشاگر پسند موفق به شکست ۶ بر ۵ تانک روس شده بود، نیز بلافاصله با انتشار عکس خود و عبدالرشید سعدالله‌یف پاسخ وی را داد. وی تاکید کرد: فقط خدا می‌داند چه کسی از تشک کشتی برنده بیرون می‌آید اما من آماده خواهم شد.

اسنایدر بارها برای مبارزه با رضا یزدانی نیز ابراز علاقه کرده است. این در حالیست که رضا یزدانی چهره شاخص و با تجربه کشتی ایران و دارنده ۲ مدال طلای جهان که بدلیل عمل جراحی پس از المپیک ریو، ۲ سال است از میادین به دور بوده این شانس را دارد تا پس از حضور در یک تورنمنت خارجی و در صورت آماده بودن به عنوان ملی‌پوش ایران در رقابت‌های جهانی مجارستان حاضر شود.

 

کاسانو: یوونتوس سه ماه زودتر قهرمان می شود

یوونتوس در تابستان بیش‌ترین هزینه را صرف جذب بازیکنان جدید کرده است و توانست کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن رئال مادرید را جذب کند. کاسانو ستاره سابق رئال مادرید بر این باور است که یوونتوس به راحتی قهرمانی در سری A را به دست می آورد. کاسانو گفت‌: یوونتوس در همان ماه فوریه می‌تواند قهرمانی خود در سری A را نهایی کند. این تیم سه چهار برابر دیگر تیم‌ها قوی‌تر است.  یوونتوس باید هر چه سریع‌تر قهرمانی خود در سری آ را نهایی کند و بعد از آن به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان باشد. این تیم بسیار با برنامه‌ریزی عمل می‌کند. موفقیت یووه در سال‌های اخیر تصادفی نبوده،‌ بلکه  به خاطر برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده آن‌ها بوده است.»

وی افزود: یوونتوس با هدایت آلگری در چهار سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده اما هر دو بار تن به شکست داده و این بار امیدوار است  که با کریستیانو رونالدو قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست آورد و به این طلسم ناکامی خود پایان دهد. بیانکونری‌ قهرمان هفت دوره اخیر رقابت‌های سری A است و بعید به نظر می‌رسد  که در فصل جاری هم مشکلی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود داشته باشد.

12

captcha
تازه ها
بیشتر