ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81160 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 19:07
|
طرفدار این نقل و انتقال هستم

رونالدو: مودریچ و اینتر؟ چرا که نه

رونالدو ستاره برزیلی درباره ترانسفر مودریچ به اینتر معتقد است و هر احتمالی در آن وجود دارد.

ایران ورزشی آنلاین / لوکا مودریچ یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان رئال مادرید محسوب می شود. ستاره ای که در جام جهانی خوش درخشید و بدل بهترین بازیکن جام شد. قابل پیش بینی بود که بعد از این جام فوق العاده پیشنهادات به سوی مودریچ سرازیر شود اما رئال مادرید تیمی نیست که به این سادگی بهترین بازیکن جام را از دست دهد. جدی ترین پیشنهاد ستاره کروات، از اینتر می آید. تیمی که برای بازگشت به دوران اوج به این ستاره چشم دوخته. در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره توافق این بازیکن برای حضور در اینتر به گوش رسیده است.

رونالدو ستاره برزیلی سابق رئال مادرید که خود روزگاری همین مسیر را طی کرده و از رئال به نراتزوری ترانسفر شده، این گونه به احتمال حضور مودریچ در اینتر واکنش نشان داد: بازار نقل‌ و انتقالات  بسیار عجیب است و هر احتمالی در آن وجود دارد. امیدوارم که اینتر به آن چه می‌خواهد برسد. من از طرفداران این تیم هستم.

رونالدو که خود سابقه حضور در اینتر و رئال مادرید را دارد، ادامه‌ داد: نمی‌دانم که آیا مودریچ با اینتر به توافق رسیده است یا نه. تیم‌های بزرگ به دنبال تقویت خود هستند و اینتر هم نمی‌خواهد عقب بماند. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

او درباره پیوستن رونالدو به یوونتوس هم گفت‌: این اتفاق برای فوتبال ایتالیا مفید و سودمند است. کالچو برای جذابیت بیشتر نیاز به کریستیانو رونالدو داشت.

12

captcha
تازه ها
بیشتر