ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81156 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 18:51
|
حضور رئیس جمهور در فوتبال باید سنت شود

چرچسوف: پوتین را از هاکی جدا می کنیم!

حضور پوتین در جریان بازی های روسیه در جام جهانی و موفقیت غیرمنتظره این تیم سبب شده تا چرچسوف حضور آقای رئیس جمهور را به فال نیک بگیرد.

ایران ورزشی آنلاین / ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به ورزش هاکی روی یخ علاقه وافری دارد و یک هاکی باز حرفه ای است اما استانیسلاو چرچسوف سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه وعده داد که به آرامی رئیس‌جمهور را از ورزش هاکی بیرون می‌کشند و او را به فوتبال می آورند. حضور پوتین در جریان بازی های روسیه در جام جهانی و موفقیت غیرمنتظره این تیم سبب شده تا چرچسوف حضور آقای رئیس جمهور را به فال نیک بگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در این رابطه می‌گوید: برای ما و سایر بچه‌های تیم ملی فوتبال روسیه علاقه‌مندی ولادیمیر پوتین انگیزه مضاعفی ایجاد می‌کند. او در نخستین بازی ما در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه حضور یافت و 2 بر صفر برنده شدیم. در بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 نیز همراه ما بود و 5 بر صفر به پیروزی رسیدیم. ما به چنین چیزی که به یک سنت تبدیل می‌شود نیاز داریم و خیلی خوب است که رئیس‌جمهور از بازی‌های تیم ملی فوتبال روسیه دیدن کند.

چرچسوف ادامه داد: در یک زمان مناسبی با رئیس‌جمهور روسیه صحبت و از او دعوت کردیم تا در کمپ تیم ملی فوتبال در نووگورسک حضور یابد. به آرامی می‌خواهیم او را از ورزش هاکی روی یخ جدا کنیم! ولادیمیر پوتین پیش از آغاز هر بازی جام جهانی شرایط ما را بررسی و پس از پایان آن نیز قدردانی می‌کرد. من یکسری از چیزهایی که میان من و رئیس‌جمهور روسیه بود را در صفحه اجتماعی‌ام به نمایش گذاشتم. ما به آرامی کارهای خود را پیش می‌بریم و به اندازه کافی مورد توجه قرار گرفتیم.

12

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر