ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81147 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 17:57
|
ستاره کرواسی به مادرید برگشت

اطمینان رئال: مودریچ می‌ماند

لوکاس واسکز یکی از نزدیکترین دوستان مودریچ در رختکن رئال است. آنها یکدیگر را خوب می‌شناسند و او در پایان بازی دوستانه با یوونتوس اطمینان داد که با وجود تلاش‌های اینتر دوستش در مادرید می‌ماند.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از انتقال رونالدو به یوونتوس، این می‌توانست دومین بمب نقل و انتقالات تابستانی باشد: انتقال مودریچ به اینتر.

این شایعه از چند روز قبل شنیده می‌شد، وقتی مودریچ هنوز در تعطیلات پس از جام جهانی بود.

رفتن مودریچ، یعنی دومین ضربه بزرگ به رئال. او هم مثل رونالدو نقش پررنگی در سه قهرمانی متوالی لیگ قهرمانان داشت و با انتخاب به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی، ارزش و کلاسش را نشان داد.

فلورنتینو پرز هم در واکنش به این شایعه پاسخی داد که عزم رئال برای حفظ هافبکش را نشان می‌داد: «اینتر اگر مودریچ را می‌خواهد، باید 750 میلیون یورو بدهد!»

با این حال خبری که از ایتالیا رسید، یک بار دیگر هواداران رئال را نگران کرد: «مودریچ در بازگشت به مادرید می‌خواهد در گفتگو با پرز تمایلش به جدایی را به اطلاع باشگاه برساند.»

رفتن مودریچ بعد از رونالدو به معنی این است که لوپتگی باید تیم را کاملا از نو بسازد و نه تنها دفاع از عنوان قهرمانی اروپا کار سختی است که بخت قهرمانی در لالیگا هم به شدت کم می‌شود.

مارکا اما دوشنبه در گزارشی نوشت که این شایعه صحت ندارد و ستاره کروات می‌خواهد در مادرید بماند. در گزارش این روزنامه مادریدی آمده:  لوکاس واسکز یکی از نزدیکترین دوستان مودریچ در رختکن رئال است. آنها یکدیگر را خوب می‌شناسند و او در پایان بازی دوستانه با یوونتوس اطمینان داد که با وجود تلاش‌های اینتر دوستش در مادرید می‌ماند.

سایر بازیکنان هم مثل لوکاس یقین دارند که هافبک اصلی تیم‌شان تمایلی به جدایی ندارد. اینتر هم بعد از دیدن واکنش رئال به فکر گزینه‌های دیگری برای تقویت خط میانی است.

واسکز بعد از این بازی گفت: «خیال ما راحت است. او بازیکن ماست و تردیدی ندارم که می‌ماند. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است، ولی لوکا بازیکن مادرید است و بازیکن مادرید می‌ماند. این احساس من است، ولی نمی‌دانم در سرش چه می‌گذرد.»

لوپتگی هم در پاسخ به خبرنگاران گفت که بازی مودریچ را تمجید می‌کند: «رئیس باشگاه هرچه لازم بوده گفته و چیزی نیست که من اضافه کنم. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و ما با آغوش باز منتظر بازگشت او هستیم. من بعد از جام جهانی با او صحبت کردم. من عاشق بازی او هستم و خوشحالیم که به ما اضافه می‌شود.»

مودریچ آخرین بازیکنی است که بعد از جام جهانی به تمرینات رئال اضافه می‌شود. رافائل واران و متئو کواچیچ، دو فینالیست دیگر جام جهانی یکشنبه به تمرین رئال رفتند و مودریچ که امروز به مادرید برگشته قرار است چهارشنبه به تمرین اضافه شود.

1

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر