فوتبال ایران / شناسه خبر: 81117 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 16:52
|
مردم می توانند درباره این دو باشگاه اطلاعات بدهند

قول همکاری وزیر ورزش به کمیته تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس

این کمیته از همه مردم دعوت کرده اگر اطلاعاتی دارند که به هیات کمک می‌کند در اختیار ایشان قرار دهند تا بتوانند وظیفه خود را کامل انجام دهند.

ایران ورزشی آنلاین /سید صادق طباطبایی نژاد رییس هیات تحقیق و تفحص از شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس خبر داد.

در اولین جلسه‌ای که بعد از تشکیل رسمی هیات تحقیق و تفحص برگزار شد روز دوشنبه اعضای این کمیته نزد وزیر ورزش رفتند که سلطانی فر قول مساعد داد تمام آنچه برای تحقیق و تفحص در خصوص این دو باشگاه نیاز است در اختیار هیات قرار دهند.

محورهای اصلی مطرح شده در این جلسه همان محورهایی است که در طرح تحقیق و تفحص رای آورده؛منابع درآمدی دو باشگاه، مصارفشان، نظام مدیریتی آنها، جریمه‌های دو باشگاه و علت آنها محورهای اصلی تحقیق این هیات هستند که هرکدام زیرمجموعه‌های زیادی دارد و باید گزارش آن با ریز موضوعات توسط هیات تقدیم مجلس شورای اسلامی شود.

این کمیته از بیست و دوم تیر ماه رسما از رییس مجلس حکم دریافت کرده و از این تاریخ شش ماه برای ارائه گزارش نهایی فرصت دارند ولی طبق آیین نامه اگر نیاز شد کمیته مزبور می تواند شش ماه هم این زمان را تمدید کند.

طبق اعلام طباطبایی نژاد الزام هیات تحقیق و تفحص این است که کارش را به صورت شفاف و واقعی استخراج و تقدیم مجلس کند. نتیجه کار چه موارد قضایی چه موارد توبیخی و تشویقی و چه سایر موارد باشد در صورت لزوم از سوی مجلس اعلام می شود.

همچنین حوزه این تحقیق و تفحص منحصر به وزارت ورزش و جوانان نیست و تمام آحاد ملت اگر سوالی دارند می‌توانند آن را از هیات مطرح کنند. طبیعی است که تمرکز کار روی این دو باشگاه است و اینجا استقرار پیدا می‌کنند ولی حوزه سوالات هم گسترده‌تر از پنج موردی است که مطرح شد.طباطبایی نژاد از همه مردم دعوت کرده اگر اطلاعاتی دارند که به هیات کمک می‌کند در اختیار ایشان قرار دهند تا بتوانند وظیفه خود را کامل انجام دهند.

 

 

3-300

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر