ورزش ایران / شناسه خبر: 81092 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 15:54
|
برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا

زهرا نعمتی به اردوی کمانداران اضافه شد

زهرا نعمتی که به عنوان تنها کماندار ریکرو بانوان در بازی‎های آسیایی شرکت می کند، بعد از استراحتی کوتاه، به جمع کمانداران ملی پوش اضافه شد.

ایران ورزشی آنلاین / زهرا نعمتی که به عنوان تنها کماندار ریکرو بانوان در بازیهای آسیایی شرکت می کند، بعد از استراحتی کوتاه، به جمع کمانداران ملی پوش اضافه شد. تنها سهمیه ریکرو بانوان ایران برای حضور در بازی های آسیایی به نام زهرا نعمتی ثبت شده است. ملی­پوش کماندار کشورمان که تجربه حضور در بازی های المپیک ریو را نیز دارد در رکوردگیری با دیگر کمانداران ریکرو موفق شد سهمیه حضور در بازی­های آسیایی را از آن خود کند.

با این حال زهرا نعمتی طی هفته های گذشته با تیم ملی تیروکمان معلولان پیگیر تمرینات آماده سازی خود بود. نعمتی اما از ابتدای هفته جاری به اردوی تیم ملی تیروکمان ملحق شده تا در آستانه بازی های آسیایی، با دیگر اردونشینان این تیم تمریناتش را پیگیری کند.  تیم ملی تیروکمان با ۱۳ ورزشکار در هر دو بخش کامپوند و ریکرو مردان و زنان بازی های آسیایی شرکت می کند. این تیم ۲۵ مردادماه عازم جاکارتا می شود. رقابت های تیروکمان بازی های آسیایی از ۲۹ مردادماه آغاز شده و تا ۶ شهریورماه ادامه خواهد داشت. کمانداران ایران نیز ۸ شهریورماه به کشور باز می گردند.

 

5/390

captcha
تازه ها
بیشتر