ورزش ایران / شناسه خبر: 81070 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 15:04
|
پس از بازداشت مدیرکل و معاون سابق ورزش وجوانان قزوین به اتهام اختلاس

م.م و م.ع فعلا به قید وثیقه آزاد شدند

پس از اعلام خبر دستگیری و بازداشت مدیرکل و معاون سابق ورزش وجوانان استان قزوین توسط دادستان عمومی و انقلاب قزوین، گفته می‌شود فعلا متهمان به قید وثیقه آزاد شده‌اند.

ایران ورزشی آنلاین / پس از اعلام خبر دستگیری و بازداشت مدیرکل و معاون سابق ورزش و جوانان استان قزوین توسط دادستان عمومی و انقلاب قزوین، گفته می‌شود فعلا "م.م" و "م.ع" مدیرکل و معاون سابق ورزش قزوین به قید وثیقه آزاد شدند. دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین ضمن تایید خبر دستگیری و بازداشت دو تن از مدیران پیشین اداره ورزش وجوانان این استان می‌گوید:«مدیر کل سابق تربیت بدنی استان قزوین، آقای ( م.م ) و معاون پیشین او (م.ع) به اتهام اختلاس دستگیر و بازداشت شدند.»

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی با اعلام این خبر ادامه می‌دهد:«این افراد وجوهی را که برای مصرف خاص در نظر گرفته شده بود، بین خود تقسیم کرده بودند. به همین دلیل آنها دستگیر شدند و این پرونده در حال حاضر در مرحله تحقیقات است.»

برخی منابع مطلع از این پرونده ضمن تایید موضوع بازداشت مدیرکل و معاون سابق ورزش و جوانان استان قزوین که پس از اتمام دوره مدیریتی خود با ارتقاء پست و رتبه در یکی از استان‌های دیگر کماکان در مجموعه ورزش کشور مشغول فعالیت هستند، در تکمیل خبر فوق از آزادی هر دو متهم به صورت مقطعی و با قید وثیقه تا مشخص شدن وضعیت پرونده واتهامات وارده به آنها خبر می‌دهند.

 

5✅

captcha
تازه ها
بیشتر