ورزش ایران / شناسه خبر: 81037 / تاریخ انتشار : 1397/5/15 11:42
|
قایقرانان آبهای آرام به تایلند نمی روند

دلیل لغو سفر قایقرانان چه بود؛ نوسانات ارز یا نبود قایق؟

تاکید وزارت نشین‌ها برای لغو اردوهای برون مرزی روی قایقرانی تاثیر گذاشت و اردوی این تیم در تایلند لغو شد.

ایران ورزشی آنلاین / تاکید وزارت نشین‌ها برای لغو اردوهای برون مرزی روی قایقرانی تاثیر گذاشت و اردوی این تیم در تایلند لغو شد.  تیم ملی آبهای آرام که چند ماهیست در  دریاچه آزادی خود را آماده حضور در بازی‌های آسیایی می کند، قرار بود 17 مرداد ماه راهی تایلند شود تا قایقرانان در اردویی 10 روزه خود را با شرایط آب و هوایی تایلند تطبیق دهند اما در فاصله دو سه روز مانده تا اعزام، این اردو لغو شد.  دلیلی که مسوولان فدراسیون ارائه می کنند، جالب است. غلامرضا امینی، رئیس فدراسیون قایقرانی اعلام کرده دلیل لغو این سفر فراهم نبودن قایق از سوی کشور میزبان است در حالیکه معمولا این موارد در مذاکره‌های اولیه عنوان می‌شود و  اگر مشکل قایق وجود داشت، نباید برگزاری این اردو اعلام می‌شد.

فدراسیون برای جبران این خلا در برنامه آماده سازی ملی پوشان آب های آرام، تصمیم گرفته دو روز زودتر ورزشکاران را به پالمبانگ برساند تا بتوانند از نظر شرایط آب و هوایی خود را تطبیق دهند. البته بعید است که این دو روز جبران 10 روز تمرین را کند چراکه ملی پوشان در این مدت دچار خستگی از فضای اردو شده‌اند و هدف از اردوی تایلند، بالا بردن روحیه ملی پوشان هم بود.  به احتمال زیاد، تیم ملی آبهای آرام 28 مرداد ماه راهی مالزی و سپس اندونزی می‌شود.

تیم ملی قایقرانی آبهای آرام یکی از تیم‌های پر امید کاروان ایران است که با این نفرات راهی هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی می‌شود.

کایاک مردان:

 احمدرضا طالبیان، امین بوداغی، پیمان قویدل، علی آقامیرزایی، امید احمدی و پوریا شریفی

کانوکانادایی مردان:

شاهو ناصری ، عادل مجللی، علی اجاقی، پژمان دیوسالار و محمدنبی رضایی

‌‏ کایاک دختران:

آرزو حکیمی، هدیه کاظمی،  سارا کاظمی، الناز شفیعیان 

کانوکانادایی دختران:

فاطمه کرمجانی، پریسا محمد زاده،  زیبا سماک وآتنا رئوفی

 

4/250

captcha
تازه ها
بیشتر