ورزش ایران / شناسه خبر: 81012 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 18:36
|

شهربانو: به خاطر پوشش، ما را به صدا و سیما راه ندادند (ویدئو)

شهربانو منصوریان دلیل این اتفاق را ایراد گرفتن به پوشش خود و خواهرش عنوان کرده.

ایران ورزشی آنلاین / شهربانو منصوریان که باید تا کمتر از ۲ هفته دیگر در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رشته ووشو به مصاف حریفان برود، به همراه خواهرش سهیلا قرار بود در یک برنامه رادیویی شرکت کنند.

به رغم هماهنگی‌های قبلی، این مصاحبه انجام نشده و شهربانو منصوریان هم با انتشار ویدیویی گفته که او و خواهرش توسط حراست سازمان صداوسیما اخراج شده اند. قهرمان ووشوی زنان در این باره می گوید: «به رادیو ورزش دعوت بودیم اما متاسفانه ما را راه ندادند. برای اینکه می‌خواستیم در رادیو ورزش حاضر شویم، با لباس ورزشی برای مصاحبه رفتیم که به ما گفتند به خاطر پوشش نامناسب نمی‌توانید به داخل بروید. لباس ما کاملا پوشیده بود و نمی‌دانم دلیل این کارشان چیست. ما در اتاق انتظار بودیم که گفتند حراست ایراد گرفته و باید بیرون بروید!»

شهربانو منصوریان دلیل این اتفاق را ایراد گرفتن به پوشش خود و خواهرش عنوان کرده و تصویری هم از ظاهر آنها منتشر شده است.

مدیر رادیو ورزش درباره حاشیه‌های ایجاد شده مبنی بر جلوگیری از ورود خواهران منصوریان به این شبکه، ضمن ابراز عذرخواهی، توضیحاتی را ارائه داد. سید غلامرضا میرحسینی درباره‌ گله شهربانو منصوریان ـ قهرمان ووشوی کشورمان ـ گفت: مورد به وجود آمده به هیچ وجه ربطی به حجاب خانم منصوریان نداشته، بلکه به دلیل ناهماهنگی است که میان عوامل دست‌اندرکار به وجود آمده و از این بابت عذرخواهی می‌کنیم.
1✅
captcha
تازه ها
بیشتر