فوتبال ایران / شناسه خبر: 80982 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 17:29
|

کمک 15 میلیاردی، راز خریدهای جدید استقلال

کمک 15 میلیاردی وزارت ورزش بوده که عقد قرارداد با نیومایر، تبریزی و همام را امکان پذیر کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از اعتراض‌هایی که هواداران استقلال نسبت به عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات داشته‌اند، وزارت ورزش کمک‌های خود را به سمت این باشگاه روانه کرده است. اصلاً براساس همین کمک‌ها بود که استقلالی‌ها درست بعد از این اعتراض ها و تجمع مقابل وزارت ورزش، موفق شدند با جذب سه بازیکن، گام مثبتی در نقل و انتقالات این باشگاه بردارند.

قرارداد نیومایر، مرتضی تبریزی و همام، سه قراردادی بود که در واقع باشگاه استقلال با کمک وزارت ورزش منعقد کرد. نکته جالب اینکه کمک‌های وزارت ورزش به باشگاه استقلال فقط به قرارداد تبریزی محدود نمی‌شود. ماجرا از این قرار است که گویا بعد از اعتراض‌ هواداران استقلالی، این کمک 15 میلیاردی وزارت ورزش بوده که عقد قرارداد با نیومایر، تبریزی و همام را امکان پذیر کرده است.

البته که بعد از جذب این سه بازیکن، هنوز بخشی از این مبلغ 15 میلیارد تومانی باقی مانده است و باشگاه استقلال می‌تواند با استفاده از مابقی آن برنامه‌ریزی های دیگری داشته باشد. کمک‌های اخیر وزارت ورزش به باشگاه استقلال، تا کنون واکنش‌های زیادی از سوی پرسپولیس به عنوان باشگاه رقیب در پی داشته است و از این به بعد هم می‌تواند به قوت گرفتن جوهایی که علیه باشگاه استقلال ایجاد می‌شود، منجر شود.

 

185 - 10

captcha
تازه ها
بیشتر