ورزش ایران / شناسه خبر: 80908 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 13:11
|
رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی روسیه

خط و نشان سعداله یف برای کشتی گیران

عبدالرشید سعداله‌یف کشتی گیر نامدار روسیه با درخشش در رقابت‌های قهرمانی کشور روسیه یک‌بار دیگر برای رقبایش در مسابقات جهانی بوداپست خط و نشان کشید.

ایران ورزشی آنلاین / رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی روسیه از روز جمعه در شهر مسکو روسیه آغاز شده که نفرات برتر پنج وزن نخست این مسابقات معرفی شدند.

از نکات جالب توجه در 5 وزن نخست درخشش فوق العاده عبدالرشید سعداله یف بود که در وزن 92 کیلو گرم به عنوان قهرمانی رسید و نشان داد که برای قهرمانی جهان در بوداپست در این وزن یک مدعی جدی است.

در وزن 86 کیلو گرم این رقابتها هم یک نتیجه جالب به دست آمد و داورن کوروگلیف به عنوان قهرمانی رسید و ولادیسلاو والیف به عنوان سومی دست پیدا کرد.

والیف سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی فرانسه برگزار شد به دیدار فینال رسید که در این مرحله مغلوب حسن یزدانی شد.

به نظر می رسد جامبولات تدیف نامدار امسال در وزن 86 کیلو گرم یک کشتی‌گیر نامدار دیگر را به مسابقات جهانی اعزام کند تا شاید شانس بیشتری برای شکست دادن حسن یزدانی را داشته باشد.

تیم ملی کشتی آزاد روسیه برای مسابقات جهانی بوداپست مجارستان آماده می شود و به همین دلیل مسابقات قهرمانی کشور روسیه حکم انتخابی تیم ملی را دارد. به همین دلیل خیلی بعید است که بر خلاف کشتی ایران، کشتی گیری در انتخابی اول شود اما به مسابقات جهانی اعزام نشود.

رده بندی انفرادی در 5 وزن نخست

57 کیلوگرم: 1- زائور اوگویف 2- دوندوک اول 3- مسلم سعداله یف و آرجان تیوترین

61 کیلوگرم: 1- احمد چاکایف 2- بخان گویگریف 3- داشا شاراستپانوف و ناچین کولار

74 کیلوگرم: 1- زائوربک سیداکوف 2- ختیگ سابولوف 3- نیکیتا سوچکوف و تیمور بیژویف

86 کیلوگرم: 1- داورن کوروگلیف 2- آرتور نایفونوف 3- ولادیسلاو والیف و زلیمخان مینکایلوف

97 کیلوگرم: 1- عبدالرشید سعداله یف 2- ولادیسلاوف بایتسایف 3- ایگور اوسیانیکوف و زین اله کوربانوف

5

captcha
تازه ها
بیشتر