فوتبال ایران / شناسه خبر: 80834 / تاریخ انتشار : 1397/5/13 17:17
|

خوشحالی‌های شفر، حباب‌های بی‌دوام

شفر توانست به نتیجه تساوی برابر ذوب آهن دست پیدا کرد و اولین امتیاز خود را در این ورزشگاه کسب کرد اما این نتیجه ای نیست که او را راضی کرده باشد.

ایران ورزشی آنلاین / شفر روز پنج‌شنبه در بازی با ذوب‌آهن طلسم شکنی کرد اما خوشحالی ناشی از این طلسم شکنی با برد پرسپولیس در روز جمعه و زیاد شدن فاصله قرمزها از استقلال خیلی زود جای خود را به انتقاد داد و نارضایتی از نتایجی که برای استقلال رقم می‌خورد.

سرمربی استقلال در فصل قبل دو بار در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر با ذوب آهن در ورزشگاه فولاد شهر بازی کرد که هر دو بار از حریف خود شکست خورد. در بازی روز پنجشنبه اما شفر توانست به نتیجه تساوی برابر ذوب آهن دست پیدا کرد و اولین امتیاز خود را در این ورزشگاه کسب کرد اما این نتیجه ای نیست که او را راضی کرده باشد.

در حال حاضر پرسپولیس به عنوان اصلی ترین رقیب استقلال در 2 بازی اول فصل 6 امتیاز گرفته است و اختلاف 4 امتیازی دو تیم چیزی نیست که شفر را در شروع فصل راضی کند.

البته استقلال با خریدهایی که انجام داده است به نظر می رسد در هفته های بعدی شرایط بهتری را پیدا می کند و شفر باید امیدوار باشد بتواند این فاصله را در بازی های آتی از بین ببرد.

مارکوس نویمایر، مرتضی تبریزی، طارق همام و جابر انصاری بازیکنانی هستند که برای بازی با تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر نام شان به لیست استقلال اضافه می شوند و استقلال برای هفته بعدی شکل قدرتمندتری به خود می گیرد.

 

185 – 10

captcha
تازه ها
بیشتر