ورزش ایران / شناسه خبر: 80798 / تاریخ انتشار : 1397/5/13 16:05
|
پایان هفته نخست لیگ برتر تیر و کمان با درخشش ملی پوشان

هدفگیری کمانداران برای تثبیت صدرنشینی

هفته نخست لیگ برتر تیر و کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان با انجام ۱۳ دیدار به میزبانی هیات کیش، نفت امیدیه و هیات همدان در سایت تیر و کمان برگزار شد.

ایران ورزشی آنلاین/ هفته نخست لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان با انجام ۱۳ دیدار به میزبانی هیئت کیش، نفت امیدیه و هیات همدان در سایت تیروکمان برگزار شد و نتایج زیر بدست‌ آمد.

در بخش ریکرو بانوان، امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر ۲ پاکان البرز را شکست داد، کمانداران پایتخت ۵ بر صفر مس کرمان را مغلوب خود کردند و هیئت کیش ۴  بر یک یاران جنوب کوشک شهرکرد را شکست داد.

در ریکرو مردان، کمانداران پایتخت ۴ بر یک هیئت قم را شکست داد، نفت امیدیه ۳ بر ۲ میعاد بروجن را مغلوب خود کرد، پاس قوامین ۵ بر صفر برابر هیئت کیش به پیروزی رسید و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر ۲ برابر فولاد مبارکه سپاهان به برتری رسید.

در بخش کامپوند مردان، سولار پلیمر البرز ۴  بر یک فولاد مبارکه اصفهان را شکست داد، ققنوس خرمدره ۳ بر ۲ نفت امیدیه را شکست داد و ناجا ۵ بر صفر ویلانچ گیلان را مغلوب خود کرددر کامپوند بانوان نیز امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۴ بر یک هیئت اصفهان را شکست داد، سولار پلیمر البرز ۵ بر صفر ذوب آهن را شکست داد و مس کرمان ۵ بر صفر بیمه سینا را مغلوب خود کرد.

همچنین در جدول رده بندی هفته نخست لیگ برتر تیروکمان و در بخش ریکرو بانوان؛ کمانداران پایتخت با ۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد، هیئت کیش با ۴ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۳ امتیاز در رده دوم و سوم قرار دارند. اما در بخش ریکرو مردان؛ پاس قوامین با ۵ امتیاز در جایگاه نخست ایستاده است و کمانداران پایتخت با ۴ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۳ امتیاز  در جایگاه دوم و سوم جدول رده‌بندی قرار دارند.

 تیم ناجا  با ۵ امتیاز در بخش کامپوند مردان اول است و سولار پلیمر البرز با ۴ امتیاز و ققنوس خرمدره با ۳ امتیاز به ترتیب در رده دوم و سوم قرار دارند. همچنین در کامپوند بانوان نیز مس کرمان با ۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و سولار پلیمر البرز با ۵ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۴ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

 

5

captcha
تازه ها
بیشتر