ورزش ایران / شناسه خبر: 80771 / تاریخ انتشار : 1397/5/13 14:46
|

نماینده اتحادیه جهانی کشتی از میزبانی ایران تقدیر کرد

مسابقات کشتی نونهالان قهرمانی آسیا در حالی برگزار شد که نماینده اتحادیه جهانی به تمجید از عملکرد فدراسیون کشتی ایران در میزبانی از این مسابقات پرداخت.

ایران ورزشی آنلاین / نماینده اتحادیه جهانی کشتی از سطح برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی آسیا به میزبانی شهر کرج تمجید کرد.

«کمال محمد بوعزیز» نایب رئیس کمیته داوران اتحادیه جهانی کشتی در خصوص برگزاری رقابت های کشتی نونهالان قهرمانی آسیا گفت:« این مسابقات از نظر سازماندهی و نحوه برگزاری بدون هیچ مشکلی و در سطح استانداردهای بالای جهانی برگزار شد.» نماینده اتحادیه جهانی با اشاره به حضور 10 کشور آسیایی در ایران ادامه داد:« نخستین دوره رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی آسیا در شهر کرج، با حضور ۱۰ تیم آسیایی برگزار شد و شاهد مسابقات جذاب و دیدنی بودیم.»

نماینده اتحادیه جهانی کشتی همچنین گفت:« سطح برگزاری و سازماندهی این مسابقات به گونه ای بود که من هیچ مشکلی در آن ندیدم و این رقابت ها در سطح استانداردهای بالای جهانی از سوی ایران برگزار شد. به عنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی گزارش مثبتی را در مورد سطح کمی و کیفی این رقابتها به اتحادیه جهانی ارائه می‌دهم.»

 

5

captcha
تازه ها
بیشتر