ورزش جهان / شناسه خبر: 80701 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 18:59
|
کاسانو هوس فوتبال کرد

بازگشت پسر بد

آنتونیو کاسانو بعد از یک غیبت طولانی دوباره هوس بازگشت به میادین را کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / آنتونیو کاسانو پسر بد فوتبال ایتالیا مدتهاست در مستطیل سبز رویت نمی شود اما بعد از یک غیبت طولانی دوباره هوس بازگشت به میادین را کرده. ستاره سابق رم، رئال، اینتر، سامپدوریا، پارما، میلان و.... آماده است تا بار دیگر به میادین باز گردد. با وجود دو سال دوری از دنیای فوتبال و نداشتن تیم، آنتونیو کاسانوی 36 ساله همچنان امیدوار است که بتواند تیمی را متقاعد کند به او فرصت بازی بدهد و اگر پیشنهاد خوبی دریافت کند، دوباره به زمین بازی باز خواهد گشت.

کاسانو که در اردوی پیش فصل هلاس ورونا در تابستان سال گذشته از این تیم جدا شد و بعد از آن دیگر هیچ تیمی حاضر به عقد قرارداد با او نشد، گفت: «من انگیزه زیادی برای فوتبال بازی کردن دارم. از نظر فیزیکی در شرایطی فوق‌العاده هستم. وزنم 82 کیلو است و هرگز در تمام عمرم چنین وزنی نداشته‌ام. من این را دوست دارم. من این روزها معمولا دو ساعت از وقتم را بیرون از خانه صرف فوتبال بازی کردن می‌کنم.»

کاسانو ادامه داد:«برای برگشتن به زمین فوتبال خیلی اشتیاق دارم اما می‌خواهم یک مربی و باشگاهی را پیدا کنم که به من اعتماد داشته باشند. مطمئنم که هنوز هم می‌توانم با حضورم در زمین بازی تأثیرگذار ظاهر شوم. سال گذشته من به یکسری واقعیت‌ها اشاره کردم و از هلاس ورونا رفتم چون احساس می‌کردم که در وضعیت خوبی قرار ندارم.»

12

captcha
تازه ها
بیشتر