ورزش جهان / شناسه خبر: 80696 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 18:48
|

ستاره چشم بادامی، از آلمان به انگلیس / موتو در جمع کلاغ‌ها

باشگاه نیوکاسل اعلام کرد که یوشینوری موتو، مهاجم تیم ملی ژاپن را به خدمت گرفته است.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از درخشش ژاپن در جام جهانی قابل پیش بینی بود که ستاره های سرزمین آفتاب تابان مورد توجه باشگاه های اروپایی قرار بگیرند. ژاپن تنها تیم قاره آسیا بود که از دور گروهی در جام جهانی صعود کرد و در بازی مرحله یک هشتم برابر بلژیک پدیده و تیم سوم جام نمایشی شجاعانه داشت و با سری ایستاده از جام وداع کرد. با این نمایش به یادماندنی حالا ستاره های چشم بادامی خریداران جذابی دارند. در حالیکه مهمترین ترانسفر فوتبال ایران در تابستان بعد از جام جهانی، پیوستن جهانبخش به برایتون بوده، اما چشم بادامی ها یک انتقال هیجان انگیز را به لیگ برتر جزیره داشته اند. باشگاه نیوکاسل اعلام کرد که یوشینوری موتو، مهاجم تیم ملی ژاپن، را به خدمت گرفته است.

موتو که سه فصل برای باشگاه آلمانی ماینس بازی کرد، در حالی با قراردادی چهار ساله به نیوکاسل پیوست که روند انتقال او به جمع کلاغ ها به دلیل مشکلات دریافت جواز کار در بریتانیا، به تاخیر افتاده بود.

به این ترتیب، این ملی پوش ژاپنی بعد از مارتین دوبراوکا، کی سونگ یئونگ، فابیان شار و کندی، پنجمین بازیکن جدید نیوکاسل در این تابستان است. موتو بعد از نهایی شدن انتقالش گفت: به عنوان اولین بازیکن ژاپنی نیوکاسل، افتخار می کنم که به چنین باشگاه بزرگی پیوستم. امیدوارم که به نتایج خوبی برسیم؛ چیزی که به خاطرش اینجا هستم. امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشم و نامم را در تاریخ باشگاه نیوکاسل ثبت کنم.

12

captcha
تازه ها
بیشتر