ورزش جهان / شناسه خبر: 80671 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 16:52
|
بازگشت بونوچی به خانه، پیوستن ایگواین به میلان

بونوچی: عالی شد که برمی گردم

ایران ورزشی آنلاین / لئوناردو بونوچی از میلان به یوونتوس برگشته و گونسالو ایگواین و ماتیا کالدارا هم از یووه به میلان منتقل شده‌اند.

هر سه بازیکن در پنج‌شنبه صبح آزمایش پزشکی دادند. ایگواین قراردادی یکساله و قرضی به ارزش 18 میلیون یورو امضا خواهد کرد و میلان می‌تواند در پایان دوران قرضی او، با پرداخت 36 میلیون یورو او را به‌صورت دائمی در اختیار بگیرد.

قیمت کالدارا و بونوچی هم 35 میلیون یورو تعیین شده است و به این ترتیب دو باشگاه برای معاوضه این دو بازیکن با هم، پولی به یکدیگر نمی‌پردازند.

بونوچی تنها یک فصل را در میلان گذراند و مکس آلگری، مربی یوونتوس گفته خوشحال است که این بازیکن به یووه برمی‌گردد: «لئوناردو پس از یک سال برگشت. او بازیکن مهمی است. او در شش ماه گذشته اصلا عوض نشده است. کالدارا بازیکن جوان‌تری است و در کنار السیو رومانیولی و دانیله روگانی، سه مدافع برتر ایتالیا هستند. متاسفم ولی شرایط ما را مجبور کرد که او را واگذار کنیم. از ایگواین هم برای این دو فصل ممنونم که در آنها نهایت تلاش خود را انجام داد. میلان بی‌تردید مهاجم بزرگی خریده است.»

بونوچی هم که پس از مشکل با آلگری از یوونتوس به میلان رفته بود گفت: «تصور این بازگشت سخت بود اما عالی شد که برمی‌گردم. من ذوق‌زده‌ام. تورین خانه من است. یوونتوس خانه من است. واقعا خوشحالم که برمی‌گردم.»

البته مشخص نیست که رفتار طرفداران یوونتوس با او چگونه خواهد بود. برخی از آنها از او استقبال کرده‌اند اما برخی دیگر هم برای او سوت زده و به او توهین کرده‌اند.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر