ورزش ایران / شناسه خبر: 80652 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 16:25
|
امید فراوان پرنده برای کسب مدال جاکارتا

قنبرزاده: توانایی کسب مدال را در خودم می‌بینم

ملی‌پوش پرش ارتفاع امیدوار است در جاکارتا یکی از سکوها را به خود اختصاص دهد، آنهم در شرایطی که هنوز لیست قطعی دو و میدانی برای اعزام به جاکارتا اعلام نشده است و احتمال خط خوردن او وجود دارد.

ایران ورزشی آنلاین / ملی‌پوش پرش ارتفاع امیدوار است بتواند در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ یکی از سکوها را به خود اختصاص بدهد و مدال بگیرد. آن هم در شرایطی که هنوز لیست قطعی دو و میدانی برای اعزام به جاکارتا اعلام و بلیطش قطعی نشده است!

کیوان قنبرزاده درخصوص ثبت رکورد 2.15 متر در رقابت‌های پرش ارتفاع لیگ طلایی دوومیدانی و کسب عنوان قهرمانی گفت:« در فاصله کمتر از یک ماه تا بازی‌های آسیایی 2018 این رکورد را به ثبت رساندم. خوشبختانه بدنم خیلی بهتر از یک ماه قبل است که یک کمی اُفت داشت. انشاالله ببینیم تصمیم فدراسیون برای ادامه کار تا بازی‌های آسیایی چیست. آن چیزی که در خودم می‌بینم، این است که می‌تونم در جاکارتا روی سکو بایستم.»

او به بهتر شدن رکوردش از زمان تمرین در کنار مربی خارجی نیز اشاره کرد:« من اگر الان 1.90 یا 20 متر پرش داشته باشم، باز هم همان کاری را تکرار می‌کنم که در این مدت انجام دادم، چون یکسری چیزهایی را باید می‌دیدم و برای زندگی ورزشی‌ام یاد می‌گرفتم. امیدوارم در بازی‌های آسیایی بتوانم نتیجه این تلاش را ببینم. به هر حال تلاش کوتاه مدت فدراسیون برای کسب نتیجه در بازی‌های آسیایی بوده است. البته اگر هم این اتفاق نیفتد که به نظرم اینگونه نیست، معتقدم یک کار فوق‌العاده از سوی فدراسیون صورت گرفت. در واقع این دوره تمرینی 7، 8 ماهه مسلماً کمک زیادی به ادامه زندگی ورزشی‌ام می‌کند. من در این مدت چیزهایی یاد گرفتم که برای پرش بالای 2.30 متر است.»

قنبرزاده درباره غیبت «برشیم» پرنده سرشناس قطری در بازی‌های آسیایی نیز گفت:« با غیبت او، یک سکو برای کسب مدال بیشتر شده، اما رقابت تنگانگ است. هر کسی که زرنگ‌تر باشد، می‌تواند مدال بگیرد و من این توانایی را در خودم می‌بینم.»

این پرنده در حالی عملکردش در بازی های آسیایی را پیش بینی می کند که احتمال حذفش از فهرست اعزامی وجود دارد چون نتوانسته نظر سازمان تیم های ملی را جذب کند. 

4

captcha
تازه ها
بیشتر