ورزش ایران / شناسه خبر: 80627 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 15:19
|

برزگر: اصرار داشتم یزدانی به جای کریمی انتخاب شود/ زورم به کادر فنی نرسید

منصور برزگر برای اینکه نشان دهد تا چه اندازه به انتخاب علیرضا کریمی برای وزن 97 کیلو گرم انتقاد داشته، پای رضا یزدانی را به میان کشید و گفت اصرار داشته یزدانی به جاکارتا اعزام شود.

ایران ورزشی آنلاین /منصور برزگر برای اینکه نشان بدهد تا چه اندازه به انتخاب علیرضا کریمی برای وزن 97 کیلو گرم انتقاد داشته ، پای رضا یزدانی را به میان کشید و گفت اصرار داشته یزدانی به جاکارتا اعزام شود.

منصور برزگر بعد از نشست پر حرف و حدیث اعضای شورای فنی برای معرفی ترکیب اعزامی به بازی‌های آسیایی در مصاحبه‌ای به انتقا‌د‌های فراوان از این لیست واکنش نشان داد.

عضو باتجربه شورای فنی کشتی آزاد با اشاره به انتخاب پر‌ حرف و حدیث علیرضا کریمی گفت:« کادر فنی تیم ملی در گزارشی که ارائه کرد از عملکرد کریمی در گرجستان و ترکیه رضایت داشت اما گلیج و گودرزی نتوانستند در این ۲ رویداد رضایت کادر فنی را جلب کنند و نمایش خوبی نداشتند. ما در بازی‌های آسیایی با توجه به اهمیت آن به کشتی‌گیرانی احتیاج داریم که قابل اتکا باشند و بر همین اساس در نهایت کریمی را برای حضور در این وزن انتخاب کردیم.»

برزگر برای اینکه نشان دهد با انتخاب کریمی هم چندان موافق نبوده، ادامه داد:« البته من پیشنهاد دادم و اصرار هم داشتم که در وزن ۹۷ کیلوگرم، رضا یزدانی به بازی‌های آسیایی اعزام شود چرا که حضور او در این رقابت‌ها را مفیدتر از رقابت‌های قهرمانی جهان می‌دانستم اما در نهایت زورم به کادر فنی نرسید. کادر فنی تیم ملی اعلام کرد "هیچ اطلاعی از وضعیت او نداریم. ضمن اینکه او ۲ سال است از کشتی دور بوده و در اردوهای تیم ملی نیز حضور پیدا نکرده است". خادم هم گفت چند بار از او دعوت کردیم تا به اردوی تیم ملی بیاید اما از این موضوع استقبال نکرده است.»

نکته مهم در مصاحبه منصور برزگر به پاسخ او به این سوال که تا چه اندازه به موفقیت کریمی امید دارد؟ برمی گردد. جوابی که باز هم می توان از آن به این نتیجه رسید که برزگر با انتخاب کریمی موافق نبوده است:« تجربه نشان داده معمولا کشتی‌گیرانی که مثلا از ۹۷ کیلوگرم به سنگین وزن رفته‌اند یا بالعکس توانسته‌اند کشتی‌های خوبی بگیرند. با توجه به گزارشی که کادر فنی از عملکرد کریمی در تورنمنت‌های گرجستان و ترکیه ارائه کرد، نظر اکثریت حاضرین در جلسه بر روی انتخاب کریمی بود اما او کار آسانی در پیش ندارد.»

برزگر در ادامه به تعلل در انتخاب نهایی ملی‌پوش وزن ۵۷ کیلوگرم هم واکنش نشان داد:« در این وزن فعلا رضازاده و اطری را داریم که یکی از میان این دو نفر انتخاب می شود. طبق گزارش‌های کادر فنی، اطری در تمرینات و اردوهای تیم ملی آنچنان دل به کار نمی‌دهد و باید برای انتخاب ملی‌پوش نهایی این وزن بررسی‌های بیشتری صورت گیرد.»

5

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر