ورزش ایران / شناسه خبر: 80620 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 15:23
|
بلیت جاکارتا با لابی رئیس در هیئت اجرایی؟

از اعزام دختر رئیس تا تیم بدون شانس

تیم زنان شمشیربازی و تنیس مردان در شرایطی به جاکارتا اعزام می‌شوند که به نظر می‌رسد حضور روسای این فدراسیون‌ها در هیئت اجرایی کمیته در این اعزام بی تاثیر نبوده است.

ایران ورزشی آنلاین / در میان رشته‌هایی که به جاکارتا اعزام می‌شوند، آن هم در شرایطی که بیش از همیشه تاکید بر روی مدال آوری و شانس ایستادن روی سکو مطرح بود، نام‌هایی وجود نظیر تنیس وجود دارد که بحث‌های مختلفی پیرامون آن مطرح شد. به طور مثال درباره همین تنیس، رئیس فدراسیون در واکنش به چرایی اعزام این رشته آن هم با وجود نداشتن شانس مدال، گفته بود: تنیسورها با توجه به شرایطشان، در طول سال امکانی برای حضور در تونمنت‌های سطح بالا ندارند و به همین خاطر به جاکارتا اعزام می‌شوند.

با این حال خیلی‌ها حضور این رئیس فدراسیون در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک را در این اعزام بی‌تاثیر نمی‌دانند. نفراتی که بخش اصلی تصمیم‌گیر درباره نفرات اعزامی بودند و شایسته یکی از افراد حاضر در آن!

این ماجرا را شاید تا حدودی بشود در مورد بخش زنان شمشیربازی هم مثال زد. باقرزاده هم مانند شایسته یکی از اعضای هیئت اجرایی است و در حالی توانست در روز‌های پایانی مجوز اعزام را بگیرد که سابر زنان ایران شانسی برای مدال‌آوری ندارد و از قضا دخترش هم در این تیم شمشیر می‌زند!

این گمانه زنی‌ها شاید به طور کامل با واقعیت منطبق نباشد اما قطعا حضور این دو رئیس فدراسیون در گرفتن سهمیه برای تیم‌هایشان بی تاثیر نبوده و نمی‌توان به سادگی از کنارش گذشت.

 

4

 

captcha
تازه ها
بیشتر