ورزش ایران / شناسه خبر: 80608 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 12:35
|

پیام لالوویچ برای کشتی نونهالان آسیا

نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی پیامی را به مناسبت برگزاری نخستین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی آسیا در ایران صادر کرد.

ایران ورزشی آنلاین /نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی پیامی را به مناسبت برگزاری نخستین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی آسیا در ایران صادر کرد. 

مسابقات کشتی نونهالان آسیا به میزبانی ایران در سالن انقلاب کرج برگزار می شود و همین بهانه ای شد تا نناد لالوویچ با انتشار پیامی در رابطه با این رقابتها، از تلاش نونهالان کشتی و مربیان آنها تقدیر کند:« ما خوشحال هستیم که شهر تاریخی ایران، کرج از بهترین کشتی گیران جوان آسیا استقبال می کند. این کشتی گیران برای ایستادن در جایگاه برتر رقابت می کنند و در نهایت عنوان قهرمانی آسیا را کسب می کنند.»

در ادامه پیام رئیس اتحادیه جهانی کشتی همچنین آمده است:« هر کشتی گیر فرصتی را به دست آورده است و شما شاهد نمایش استعداد و عزم این کشتی گیران بر روی تشک های مجموعه ورزشی انقلاب هستید. این کشتی گیران جوان ستاره های آینده ورزش ما هستند و ما به آنها بسیار افتخار می کنیم. درخشش آنها مسیر قهرمانی شان در کشتی تا رده سنی بزرگسالان را روشن می کند.»

لالوویچ همچنین تاکید کرده است:« فدراسیون جهانی کشتی تلاش می کند با برگزاری برترین مسابقات، کشتی گیران را برای مرحله بعدی آماده کند. مطمئن هستم شهر کرج و برگزار کنندگان این مسابقات، این رسالت را انجام می دهند.»

 

5

captcha
تازه ها
بیشتر