فوتبال ایران / شناسه خبر: 80595 / تاریخ انتشار : 1397/5/12 01:07
|

دایی: باورم نمی‌شود

ما شکست بدی خوردیم و باید از این باخت درس بگیریم. این برای خود من درس بود و خداراشکر که اول لیگ اتفاق افتاد.

ایران ورزشی آنلاین / شکست عجیب سایپا و تعجب علی دایی. او البته نباید متعجب باشد و باید بهتر از همه تیمش را بشناسد. علی دایی در نشست پس از بازی تیمش گفت "نوع بازی بازیکنان ما به باخت سه بر صفر شباهتی نداشت اما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم و حریف بر عکس ما توانست فرصت هایش را به گل تبدیل کند." این البته یک توضیح کامل نیست.

سرمربی سایپا در پاسخ به سوال خبرنگاران در نشست مطبوعاتی درباره بازی گفت: به نظر من تیم ما مستحق این شکست نبود. ما بر اثر دو اشتباه از حریف عقب افتادیم. در نیمه اول و در دقیقه 46 اولین گل را پذیرفتیم و به نظرم این بدترین زمان برای گل خوردن است. ما موقعیت های خوبی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. اما قانونی که در فوتبال وجود دارد این است که گل نزنید بالاخره گل می خورید.

او ادامه داد: ما موقعیت های خیلی خوبی را از دست دادیم و در طرف مقابل وقتی گل های اول و دوم را ببینید متوجه می شوید چگونه دروازه ما باز شد. در گل سوم هم بازیکنان ما جلو رفته بودند و حریف توانست در دقایق پایانی گلزنی کند. بالاخره ما شکست بدی خوردیم و باید از این باخت درس بگیریم. این برای خود من درس بود و خداراشکر که اول لیگ اتفاق افتاد.

دایی در ادامه گفت: با بازیکنانم در کل هفته صحبت کردم و به آنها گفتم اگر بازی بعدی را نبریم برد اول ما ارزشی ندارد و همین اتفاق هم افتاد. باخت سه بر صفر شکست بدی است و من نمی توانم باور کنم چرا که بازی بدی به نمایش نگذاشتیم.

سرمربی سایپا درباره استفاده از بازیکنان جوان گفت: بازیکن جوان آنچنانی نداشتیم و همه بازیکنانی بودند که پیش از آن نیز از آنها استفاده می کردیم. بالاخره ما باید تیممان را قوی تر کنیم تا در بازی های بعدی بدون مشکل بتوانیم از فرصت هایمان استفاده کنیم و در نهایت اسیر حریف مان نشویم. بازیکنان من بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما باید بدانند که چگونه از فرصت هایشان استفاده کنند.

9✅

 

captcha
تازه ها
بیشتر