فوتبال ایران / شناسه خبر: 80564 / تاریخ انتشار : 1397/5/11 14:35
|

احتمال حذف سه تیم از لیگ یک

مسابقات لیگ یک 20 مرداد شروع می شود و سه باشگاه هنوز تکلیف خود را برای حضور در این رقابت ها مشخص نکرده اند.

ایران ورزشی آنلاین / خونه به خونه، سیاه جامگان و نفت تهران سه باشگاهی هستند که در فاصله کمتر از یک هفته تا شروع رقابت های لیگ یک، هنوز تکلیف خود را برای حضور در این مسابقات مشخص نکرده اند.

مسابقات لیگ یک 20 مرداد ماه آغاز می شود و خونه به خونه تقریبا تمام بازیکنان فصل پیش خود را به راحتی از دست داده است و حالا برای جمع کردن تیم خود کار دشواری در پیش دارد. با این حال به نظر می رسد با حمایت شورای شهر بابل و شهرداری از این تیم، شاهد حضور این تیم در رقابت ها باشیم. با این حال هنوز هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است.

دیگر تیم بلاتکلیف فوتبال ایران در دسته اول سیاه جامگان است که با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند اما به نظر نمی رسد مالکان این باشگاه قصد منحل کردن این تیم را داشته باشند. هرچند که اگر مشکلات این باشگاه حل نشود، خواه ناخواه امکان حضور در مسابقات برای سیاه جامگان فراهم نمی شود.

در نهایت آخرین باشگاه بلاتکلیف نفت تهران است و با توجه به شنیده ها و مکاتبات رسمی صورت رفته بعید به نظر می رسد مدیران شرکت نفت تمایلی برای حفظ این تیم قدیمی داشته باشند و به احتمال فراوان این تیم منحل می شود اما هنوز به صورت رسمی در این مورد تصمیم گیری نشده است.

فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالاتی سازمان لیگ در این رابطه گفته: «ما به این سه باشگاه گفته ایم که ابلاغ کردیم که ساختار حقوقی و نحوه فعالیت خود را به ما تا پایان ساعت اداری روز شنبه اطلاع دهند.»

البته حالا باید ببینیم مسئولان سازمان لیگ در نهایت چه تصمیمی در خصوص این سه تیم در فاصله چند روز باقی مانده تا اغاز رقابت های لیگ یک خواهند گرفت. رقابت هایی که شرایط مالی تیم ها در آن به وضوح نشان می دهد که می تواند با حضور کم تعدادتر تیم ها اما به صورت با کیفیت تر برگزار شود.

9✅

captcha
تازه ها
بیشتر