ورزش ایران / شناسه خبر: 80454 / تاریخ انتشار : 1397/5/10 14:12
|

روی خوش خادم به پلنگ جویبار / یزدانی در جام مدوید

رضا یزدانی با چراغ سبز رسول خادم این شانس را پیدا کرده تا یکبار دیگر شانس خود را برای رسیدن به مسابقات جهانی امتحان کند. شاید فرصتی برای یک مدال جهانی و یک خداحافظی آبرومندانه از کشتی.

ایران ورزشی آنلاین / رسول خادم با قرار دادن نام رضا یزدانی در فهرست نفرات اعزامی به مسابقات بین المللی جام مدوید به بازگشت این کشتی گیر چراغ سبز نشان داد. رضا یزدانی که با آشیل پاره راهی بازیهای آسیایی ریو شده بود، بعد از این بازیها هرگز نتوانست در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد.

این در حالی بود که یزدانی بعد از انجام عمل جراحی روی پای مصدومش توانسته اندکی شرایط بهتری را پیدا کند اما با اینحال در ماههای اخیر فرصت حضور دوباره به یزدانی داده نشده بود.

البته کادر فنی با حضور این کشتی گیر در انتخابی تیم ملی موافقت کرد اما یزدانی به دلیل فوت مادر بزرگش حاضر نشد در انتخابی کشتی بگیرد.

حالا بعد از کسب نتایج ضعیف در وزن 97 کیلو گرم رسول خادم تصمیم گرفته است که به رضا یزدانی یکبار دیگر فرصت بدهد تا خودش را برای حضور در رقابتهای جهانی محک بزند. در کنار رضا یزدانی ، علیرضا گودرزی، مجتبی گلیج و اسماعیل نجاتیان هم به جام مدوید در بلاروس اعزام می شوند تا برای رقابتهای جهانی عملکرد آنها ارزیابی شود.

5✅

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر