یادداشت / شناسه خبر: 80433 / تاریخ انتشار : 1397/5/9 20:37
|

تمجید از مدیر استقلال، با ۱۷۴ امضا یا درآمدزایی؟

محمد نوری‌فر / این رفتارهای منسوخ شده دهه‌ی شصتی، دورانش تمام شده. یکی امضا جمع کند که من خوبم، من بهترینم. نکنید آقای فتحی. این کارها در شأن استقلال بزرگ نیست.

ایران ورزشی آنلاین / محمد نوری‌فر / نامه‌ای با امضای تعدادی از پیشکسوتان و هنرمندان در سایت رسمی باشگاه استقلال منتشر شده که از «شخصیت ارزنده و انقلابی و روشن‌بین جناب آقای امیرحسین فتحی» اعلام حمایت کردند.

این رفتارهای منسوخ شده دهه‌ی شصتی، دورانش تمام شده. یکی امضا جمع کند که من خوبم، من بهترینم. نکنید آقای فتحی. این کارها در شأن استقلال بزرگ نیست. این روش‌ها را چه کسی به شما مشورت می‌دهد؟ اگر مدیرعامل استقلال بودیم، همین امروز این مشاور را بلاک می‌کردیم. 
خیلی از این ۱۷۴ نفر به وقتش که شاید هفته دیگر باشد، منتقد شما خواهند بود. در مکالمه‌های دوستانه هم نظرات دیگری دارند یا روح‌شان از این بیانیه خبردار نیست!
دیدید که وقتی ۱۰۰ هزار دلار جدایی مجید حسینی را به ۴۰۰ هزار دلار به اضافه حق رشد و درآمد ۲۰ درصدی از ترانسفر آینده حسینی تبدیل کردید، مورد تعریف و تمجید قرار گرفتید. کارشناس‌ها، رسانه‌ها و مردم با چشمان باز عملکرد شما را رصد می‌کنند. اگر ضعیف عمل کنید نه این هنرمندان حامی شما هستند و نه بسیاری از پیشکسوتان محترمی که نام‌شان در این بیانیه منتشر شده.
عملکرد مدیریت در استقلال با این بیانیه‌ها سنجیده نمی‌شود. آخرش هیچ‌کس وقعی به این بیانیه‌ها نمی‌گذارد. آنچه باقی می‌ماند همین رفتارها و تصمیمات مدیریت است که در یک هفته اخیر دیدیم، ایستادن پای بند بند یک قرارداد و از هیچ، همه چیز ساختن. ایجاد درآمدی قابل توجه از قراردادی که شاید مدیران دیگری به دریافت ۱۰۰ هزار دلار از آن تن می‌دادند. استقلال در استخدام مرتضی تبریزی هم جدی بود، در طرح مسئله درباره قرارداد تیام نیز قدم‌های اول را برداشته و در میانه‌ی این پرونده‌ها چه نیازی‌ به بیانیه و امضاست؟
استقلال وقتی گام تازه برمی‌دارد، امیدوارمان می‌کند و آنگاه که تن به بیانیه نویسی و امضا جمع کردن برای ایجاد مقبولیت می‌دهد، انگار هر چه آجر چیده فرومی‌ریزد.
 
1✅
captcha
تازه ها
بیشتر