فوتبال ایران / شناسه خبر: 80191 / تاریخ انتشار : 1397/5/5 15:55
|
مدافع نیمکت نشین تیم ملی، از مشهد تا دوحه

خانزاده در الاهلی؛ فهرست جام جهانی کار خودش را کرد

حضور در فهرست 23 نفره تیم ملی در جام جهانی می تواند بسیاری از گره ها را باز کند. گره هایی چون انتقال به باشگاه های خارجی و امضای قرارداد چند صد هزار دلاری با الاهلی قطر.

ایران ورزشی آنلاین /باشگاه الاهلی اعلام کرد محمدرضا خانزاده، مدافع تیم ملی ایران که فصل گذشته در پدیده بازی می کرد، پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی به این تیم قطری پیوسته است. امید ابراهیمی دیگر بازیکن ایرانی الاهلی است که چند هفته قبل با این تیم قرارداد بست. خانزاده 27 ساله سابقه بازی در پرسپولیس، ذوب‌آهن، فولاد خوزستان و سیاه‌جامگان را در کارنامه دارد و در جام جهانی 2018، جزو فهرست 23 نفره کارلوس کی‌روش بود.

اما چند نکته درباره قرارداد خانزاده با الاهلی. امید ابراهیمی آن همه صحنه خوب و درخشان در جام جهانی از خود به جا گذاشت و به الاهلی رفت، خانزاده هم روی نیمکت نشست و پیراهن این تیم را پوشید. این نشان می دهد حتی حضور در جام جهانی هم می تواند یک رزومه مناسب برای انتقال به لیگ های خارجی باشد.

وقتی فهرست نهایی تیم ملی اعلام شد خیلی ها به حضور نام خانزاده انتقاد کردند و البته برخی دیگر گفتند وقتی فرصت بازی به او نمی رسد نقد معنایی ندارد. حالا با رزومه دو حضور در جام جهانی، یک بار سفر به جام ملتها و البته صفر دقیقه بازی، خانزاده از پدیده به الاهلی در قطر رفته و هم تیمی بازیکنی شده که در جام جهانی یکی از بهترین و مهمترین بازیکنان تیم ملی ایران بود.

اینجا مشخص می شود حتی حضور در فهرست 23 نفره تیم ملی می تواند بسیاری از گره ها را باز کند. گره هایی چون انتقال به باشگاه های خارجی و امضای قرارداد چند صد هزار دلاری. شما جای خانزاده، دوست نداشتید به جام جهانی بروید، بازی نکنید اما قرارداد خوب امضا کنید؟

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر