فوتبال ایران / شناسه خبر: 80188 / تاریخ انتشار : 1397/5/5 15:29
|
افتخاری رفت، جابر می ماند

انصاری، از شکایت به فیفا تا بازگشت به استقلال

استقلال در نقل و انتقالات در تمدید قرارداد تیام ناکام بوده و هیچ مهاجم شاخصی هم جذب نکرده است و همه این ها باعث شده تا تصمیم برای بازگرداندن انصاری جدی تر از قبل بشود.

ایران ورزشی آنلاین /جابر انصاری با تصمیم باشگاه استقلال نامش در فهرست مازاد قرار گرفت اما حالا شرایطی پیش آمده که احتمال بازگشت او را بالا برده. انصاری که با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد، در تمرین های پیش فصل این تیم شرکت کرد تا باشگاه تکلیفش را روشن کند اما باشگاه برای او بلیت سفر به ترکیه تهیه نکرد تا مراحل جدایی اش رسما آغاز شود.
استقلال در نقل و انتقالات در تمدید قرارداد تیام ناکام بوده و هیچ مهاجم شاخصی هم جذب نکرده است و همه این ها باعث شده تا تصمیم برای بازگرداندن انصاری جدی تر از قبل بشود. با این شرایط انصاری روز شنبه جلسه ای با امیرحسین فتحی برگزار می کند و احتمال بازگشت او به استقلال زیاد است.

انصاری البته از ابتدا هم مورد توجه وینفرید شفر قرار داشت اما باشگاه چراغ سبزی برای ادامه حضور او نشان نداد. به همین دلیل انصاری علیه مدیران باشگاه استقلال موضع گرفت و حتی از شکایت به فیفا صحبت کرد. شکایتی که با بازگشت او به استقلال انجام نمی شود و این بازیکن به احتمال فراوان فصل بعد هم با پیراهن آبی بازی می کند.

captcha
تازه ها
بیشتر