فوتبال ایران / شناسه خبر: 80180 / تاریخ انتشار : 1397/5/5 12:14
|
وقتی برانکو با پنبه سر می برد

بیرانوند در مسیر مسلمان / نیمکت نشینی، تلافی بی‌انضباطی

یکی از برنامه‌های برانکو تنبیه علیرضا بیرانوند است. بازیکنی که بعد از توافق با پرسپولیس،دو جلسه در تمرین غیبت کرد و البته در همان مقطع به تلویزیون رفت تا در یکی از برنامه ها به عنوان میهمان شرکت کند.

ایران ورزشی آنلاین / برانکو را چطور شناخته اید؟ یک مربی آرام که با بازیکنانش برخورد نمی کند یا یک مربی با دیسپلین و عصبانی که رفتار ستاره های بی انضباط خود را برنمی تابد؟ شاید نظر شما اولی باشد اما برانکو همان مربی دوم است. مربی موفقی که با پنبه سر می برد و البته پرسپولیس هم با تصمیم های او به حاشیه نمی رود.

فصل قبل و در ماجرای محسن مسلمان، برانکو سیاستمدارانه برخورد کرد و بی گدار به آب نزد. او قصد تنبیه مسلمان را داشت اما هرگز علیه او مصاحبه ای انجام نداد. اجازه داد تا اختلاف شدید میان پرسپولیس و مسلمان پشت در باشگاه بماند و اخبار آن بیرون نرود.

تصمیم برانکو در مورد مسلمان اما تنبیه او و نشاندنش روی نیمکت بود. بی سر و صدا و بدون انجام مصاحبه ای اضافه که پرسپولیس را به حاشیه ببرد. هر هفته هواداران نام مسلمان را صدا می زدند اما برانکو اعتنایی به آنها نمی کرد. او تصمیبم خود را گرفته بود، تنبیه مسلمان نه از راه مصاحبه و رویارویی با او در رسانه ها بلکه از بهترین مسیر ممکن. خارج کردن نام او از ترکیب اصلی و پیچ کردن مسلمان به نیمکت. اتفاقی که نه پرسپولیس را متزلزل کرد و نه موقعیت این تیم را در مسیر قهرمانی در لیگ برتر به خطر انداخت.

برای این فصل هم برانکو برنامه های بسیاری در سر دارد. یکی از برنامه های او تنبیه علیرضا بیرانوند است. بازیکنی که بعد از توافق با پرسپولیس، یکی دو جلسه در تمرین غیبت کرد و البته در همان مقطع به تلویزیون رفت تا در یکی از برنامه ها به عنوان میهمان شرکت کند.

برانکو البته مصاحبه ای نه توفانی بلکه در آرامش کامل انجام و بیرانوند را مورد انتقاد قرار داد اما کمتر کسی تصور می کرد ادامه آن مصاحبه منجر به نیمکت نشینی دروازه بان اول تیم ملی در نخستین بازی لیگ باشد. بیرانوند مقابل پدیده روی نیمکت نشست تا بوژیدار رادوشوویچ در ترکیب ثابت بازی کند و نشان بدهد برای تصاحب دروازه پرسپولیس چندان هم ناامید نیست.

سرنوشت برای بیرانوند، نه شبیه مسلمان اما سختتر از قبل رقم خواهد خورد. او فعلا از برنامه های برانکو خارج شده و حداقل در لیگ برتر شاید در ترکیب پرسپولیس بازی نکند. اتفاقی که تنها به غیبت های بیرانوند در تمرین پرسپولیس مربوط می شود. اتفاقی که مشخص است به مذاق برانکو خوش نیامده و او تنبیه دروازه بانی را آغاز کرده که این روزها در اوج محبوبیت و مقبولیت قرار دارد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر