فوتبال ایران / شناسه خبر: 80087 / تاریخ انتشار : 1397/5/2 20:59
|

ترجمه تمام جملات شفر: پول!

وینفرد شفر در این مصاحبه یکسره از دغدغه‌های مالی استقلال می‌گوید اما فتحی، سرپرست استقلال موضع دیگری در مقابل مسائل مالی دارد و چندان هم‌نظر با شفر نیست.

ایران ورزشی آنلاین / وینفرد شفر در حاشیه تمرین استقلال در مورد شرایط استقلال گفت: شما دیدید تیمی که ما داریم تقریبا شبیه یک تیم زیر 21 سال به همراه چند بازیکن با  تجربه است. خیلی از بازیکنان داخلی ما خوشحال نیستد و من این مسئله را درک می‌کنم.

بازیکنان داخلی قلب باشگاه هستند

شفر گفت: بازیکنان داخلی قلب باشگاه ما هستند، بازیکنان بخشی از حقوق سال قبل خود را نگرفته‌اند به همین خاطر با فتحی تماس گرفتیم و او بلافاصله به تمرین آمد تا با بازیکنان صحبت کند. شرایط ما برای بازی اول شاید خیلی خوب نباشد، 5 بازیکن نسبت به دیدار پایانی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار نداریم. امید ابراهیمی، امید نورافکن جدا شدند، روزبه‌ چشمی که الان نیست و وضعیت تیام و جباروف هم مشخص نشده است و هنوز اینجا نیستند.

شانس بزرگ برای موفقیت نداریم

شفر در ادامه گفت: بهترین آرزوها را برای هواداران دارم، ما نیاز به زمان داریم، تیم‌مان  جوان شده و این بازیکن برای پیشرفت و رسیدن به شرایط ایده‌ال زمان می‌خواهند. با این وضعیتی که الان داریم خیلی شانس بزرگی برای موفقیت نداریم. سخت کار می‌کنیم و با همه وجود زحمت می‌کشیم. همه با تمام وجود زحمت می‌کشند اما شاید این بازیکنان جوانی که اضافه شدند به 3، 4 یا 5 ماه زمان نیاز داشته باشند تا به سطح مورد نظر و لِولی که همه انتظار دارند برسند.

امیدوارم مشکلات مالی سریع برطرف شود

شفر در مورد وضعیت استقلال قبل از دیدار مقابل پیکان گفت: ما همه جوره کارمان را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم در مورد بازی نمی‌توانم صحبت کنم امیدوارم بازیکنان از لحاظ ذهنی آزاد و رها شوند آنها یک مقدار گلایه دارند و ذهن‌شان خیلی جمع نبود. مشکلات مالی دارند که به همین خاطر وقتی با مدیرعامل صحبت کردیم او به تمرین آمد و امیدواریم خیلی سریع این مشکلات برطرف شود.

قرار بود افتخاری و توفیقی به جباروف و تیام پول بدهند

شفر درباره مذاکره باشگاه استقلال با جباروف و تیام گفت: زمانی که در استانبول بودیم با جباروف و تیام ملاقات داشتم قرار بود آقای افتخاری و توفیقی پولی به دست این بازیکنان برای عقد قرارداد برسانند که این اتفاق نیفتاد. در حال حاضر خبری ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است ولی از همه هواداران استقلال می‌خواهم استقلال را حمایت کنند چرا که این تیم جوان است و نیاز به حمایت دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر